Wtorek, 23 kwietnia 2019 Imieniny obchodzą: Wojciech, Jerzy, Adalbert
Szukaj:

Wydarzenia

Spotkanie z poezją Marka Grechuty w Sądeckiej Bibliotece Publicznej

Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego oraz Zespół Szkół Nr 3 im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu zapraszają na koncert poetycko-muzyczny poświęcony twórczości Marka Grechuty "POECI NIE ZJAWIAJĄ SIĘ PRZYPADKIEM". Spotkanie z poezją odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.00 w zabytkowych piwnicach biblioteki przy ul. Franciszkańskiej 11.

dodano: 2019-04-18

czytaj całość

Chór gospel na Wielkanoc

W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu, w Koncercie Wielkanocnym wystąpi Sądecki Chór Gospel. Bezpłatne wejściówki na koncert, który odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 18:00, można odbierać w sekretariacie MOK.

dodano: 2019-04-23

czytaj całość

Życzenia od zawodników Akademii Młodych Orłów

Wielkanocny nastrój na dobre zagościł w sądeckim ratuszu. Prezydent Miasta Nowego Sącza gościł u siebie kolejne osoby, które przybyły złożyć mu życzenia świąteczne. W Wielki Piątek przekazała je kilkuosobowa delegacja dzieci z Akademii Młodych Orłów na czele z trenerem Andrzejem Kuźmą.

dodano: 2019-04-19

czytaj całość

Kolejne życzenia dla prezydenta. Tym razem od siatkarek Sandecji

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel gościł w swoim gabinecie kolejne osoby, które przybyły, aby złożyć mu życzenia wielkanocne. Tym razem były to siatkarki z Siatkarskiego Towarzystwa Sportowego Sandecja.

dodano: 2019-04-18

czytaj całość

Życzenia dla prezydenta od strongmana Tomasza Kowala

Strongman Tomasz Kowal złożył Prezydentowi Miasta Nowego Sącza Ludomirowi Handzlowi życzenia wielkanocne: szczęścia w życiu prywatnym i zawodowym, realizacji planów i zamierzeń oraz pogody ducha na każdy dzień.

dodano: 2019-04-18

czytaj całość

Przedświąteczne spotkania sądeckich uczniów z władzami miasta

Życzenia spokoju, pogody ducha, miłości i rodzinnego ciepła - takie między innymi życzenia padły z ust sądeckich uczniów oraz ich opiekunów, którzy odwiedzili sądecki ratusz, by spotkać się z Prezydentem Miasta Nowego Sącza Ludomirem Handzlem oraz jego zastępcami: wiceprezydentem Arturem Bochenkiem i wiceprezydent Magdaleną Majką, z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy.

dodano: 2019-04-17

czytaj całość

Pamięć o Sybirakach wciąż żywa

„Każdy Sybirak jest z was dumny, czy tu na ziemi, czy u Boga” - takie słowa skierował do młodzieży ze Związku Strzeleckiego Strzelec OSW Jednostki Strzeleckiej jej Komendant Sławomir Szczerkowski. 17 kwietnia na Cmentarzu Komunalnym w Nowym Sączu odbył się Apel Poległych. Sądeczanie zgromadzeni pod symbolicznym głazem Sybiraków, oddali hołd Polakom zesłanym na nieludzką ziemię w roku 1940.

dodano: 2019-04-17

czytaj całość

W maju IV Festiwal Biegowy „Woda źródłem sukcesu”

Spółka Sądeckie Wodociągi po raz czwarty organizuje imprezę sportową skierowaną do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich i przedszkolaków. Impreza, objęta Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla, ma na celu popularyzację zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Ma również zachęcić młodych ludzi do picia wody oraz uprawiania sportu.

dodano: 2019-04-17

czytaj całość

Dzieci z SP nr 6 ze świątecznymi życzeniami

Czworo uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. Jerzego Popiełuszki w Nowym Sączu odwiedziło, wraz z nauczycielkami, gabinet wiceprezydent miasta Nowego Sącza Magdaleny Majki. Dzieci wręczyły jej wielkanocny stroik i złożyły życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

dodano: 2019-04-16

czytaj całość

Niebieski Marsz dla osób z autyzmem

Ulicami Nowego Sącza przeszedł marsz z okazji Światowego Dnia Świadomości o Autyzmie. Po raz szósty zorganizowała go Renata Rosłaniec ze Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz liczne grono wolontariuszy. Marsz odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

dodano: 2019-04-15

czytaj całość