Sobota, 22 września 2018 Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy
Szukaj:

Wydarzenia

Najzdolniejsi uczniowie Zespołu Szkół nr 1 ze stypendiami

30 uczniów Zespołu Szkół nr 1 Nowym Sączu będzie dostawać, przez okres 10 miesięcy, stypendia w wysokości 300 zł. Osobom, które mogą pochwalić się najlepszymi wynikami w nauce, umowy stypendialne wręczył zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.

dodano: 2018-09-21

czytaj całość

Rekrutacja do projektu pn. „Zwiększenie potencjału sądeckich szkół ponadgimnazjalnych poprzez inwestycje w kształcenie"

Trwa rekrutacja w ramach projektu pn. „Zwiększenie potencjału sądeckich szkół ponadgimnazjalnych poprzez inwestycje w kształcenie" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

dodano: 2018-09-21

czytaj całość

Rekrutacja do projektu pn. „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Miasta Nowego Sącza”

Trwa rekrutacja w ramach projektu pn. „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Miasta Nowego Sącza”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

dodano: 2018-09-21

czytaj całość

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Nowym Sączu pod znakiem bezpieczeństwa

W Centrum Sądeckiego Seniora oraz Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, na które złożyła się prelekcja poświęcona bezpieczeństwu, spektakl słowno-muzyczny oraz występy artystyczne. W uroczystym rozpoczęciu uroczystości uczestniczył zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza Wojciech Piech.

dodano: 2018-09-21

czytaj całość

W sobotę Europejski Dzień Bez Samochodu. Przesiądź się do autobusu MPK

Najbliższa sobota (22 września) to Europejski Dzień Bez Samochodu. Każdy właściciel (lub współwłaściciel) auta, który w autobusie Miejskiej Komunikacji Miejskiej okaże ważny dowód rejestracyjny, będzie mógł skorzystać z przejazdu autobusem MPK za darmo.

dodano: 2018-09-20

czytaj całość

Inauguracja nowosądeckiej Akademii Młodych Orłów

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak wziął udział w inauguracji tegorocznej edycji Akademii Młodych Orłów, która odbyła się na Orliku Jezuickiego Centrum Edukacyjnego w Nowym Sączu.

dodano: 2018-09-19

czytaj całość

Cała Polska piecze chleb. Spotkanie w Sądeckiej Bibliotece Publicznej

Już jutro, 20 września (czwartek) o godz. 17.00, w zabytkowych piwnicach Sądeckiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 11, odbędzie się VI spotkanie z cyklu „Żyj zdrowo”. Tym razem uczestnicy spotkają się z producentem prastarych odmian zbóż i propagatorem wypieku zdrowego chleba na zakwasie, Tadeuszem Rolnikiem.

dodano: 2018-09-19

czytaj całość

Sączersi po godzinach. Spotkanie dla kibiców Sandecji

W najbliższy czwartek (20 września) o godz. 19.00 w Ośrodku Kibice Razem przy ul. Broniewskiego 26 w Nowym Sączu odbędzie się spotkanie z zawodnikami Sandecji Maciejem Małkowskim i Mateuszem Klichowiczem.

dodano: 2018-09-19

czytaj całość

Wesprzyj budowę pomnika Piłsudskiego - kup bilet i idź na koncert

W sobotę 22 września w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny na rzecz budowy w Nowym Sączu pomnika Józefa Piłsudskiego. Wystąpi Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej pod dyrekcją ppłk.SG dr hab. Stanisława Strączka oraz mjr. SG Leszka Mieczkowskiego z udziałem solistów: Natalii Zabrzeskej, Wacława Wacławiaka i Tomasza Jarosza.

dodano: 2018-09-18

czytaj całość

Sądeckie obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych

W dniach 20 i 21 września (czwartek, piątek) w Centrum Sądeckiego Seniora, Miejskim Ośrodku Kultury oraz spółce Sądeckie Wodociągi, odbędzie się szereg wydarzeń organizowanych w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych.

dodano: 2018-09-18

czytaj całość