Czwartek, 18 stycznia 2018 Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata
Szukaj:

Wydarzenia

"Wspierajmy się w trudach": spotkanie na Nawojowskiej

Wspierajmy się w trudach i dzielmy radości – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 15 odbyło się spotkanie noworoczne seniorów osiedla Nawojowska (17 stycznia). Spotkanie przygotowały przewodnicząca zarządu osiedla Bogumiła Pawlikowska i dyrektor szkoły Jadwiga Kopeć. Gościem spotkania był zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech.

dodano: 2018-01-18

czytaj całość

"Bądźcie dla siebie dobrymi sąsiadami" – przesłanie dla seniorów z osiedla Millenium

Po raz dziewiętnasty seniorzy z osiedla Millenium zostali zaproszeni przez zarząd osiedla, któremu przewodniczy Krystyna Krzyżanowska-Galas, na spotkanie świąteczno-noworoczne. Tradycyjnie odbyło się ono w salach Klasztoru Sióstr Niepokalanek, tak zwanym Białym Klasztorze, który znajduje się na terenie Millenium.

dodano: 2018-01-17

czytaj całość

Na spotkaniu noworocznym w Oddziale PTTK "Beskid"

Tradycja spotkań opłatkowych nie ominęła Oddziału PTTK "Beskid" w Nowym Sączu. Świąteczno-noworoczne spotkanie działaczy Oddziału odbyło się w siedzibie Oddziału z udziałem zastępcy prezydenta Nowego Sącza Wojciecha Piecha i przewodniczącego Rady Miasta Janusza Kwiatkowskiego (15 stycznia).

dodano: 2018-01-16

czytaj całość

Nowosądeccy samorządowcy z życzeniami u arcybiskupa Marka Jędraszewskiego

W sali obrad Rady Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa po raz 27. odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe samorządów Małopolski i Polski, zorganizowane przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski oraz Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP. W spotkaniu udział wzięli samorządowcy z Nowego Sącza.

dodano: 2018-01-16

czytaj całość

XXV Koncert Noworoczny dla Sądeczan

W jubileuszowym XXV Koncercie Noworocznym dla Sądeczan wystąpiła Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej oraz soliści operetkowi i musicalowi. Artystów i muzyków gromkimi brawami nagradzała kilkuset osobowa widownia, wśród nich zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech.

dodano: 2018-01-15

czytaj całość

"Wasza praca służy ludziom" - spotkanie opłatkowe rzemieślników z diecezji tarnowskiej

W sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza odbyło się spotkanie opłatkowe rzemieślników z diecezji tarnowskiej. Wśród gości był biskup tarnowski Andrzej Jeż, parlamentarzyści oraz zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech, przewodniczący Rady Miasta Janusz Kwiatkowski i dyrektor Wydziału Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Nowego Sącza Alina Marek.

dodano: 2018-01-15

czytaj całość

Osiągnąć pokój serca: spotkanie seniorów z osiedla Przydworcowe

W Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się noworoczne spotkanie seniorów z osiedla Przydworcowe w Nowym Sączu (13 stycznia). Spotkanie zorganizował Zarząd Osiedla z przewodniczącą Jadwigą Dudzik. Wśród gości spotkania był zastępca prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.

dodano: 2018-01-14

czytaj całość

"Od Heleny przez Górki i Rynek": spotkanie seniorów na Helenie

W cyklu noworocznych spotkań z seniorami sądeckich osiedli nie zabrakło osiedla Helena. Spotkanie w siedzibie klubu sportowego Helena zorganizował zarząd osiedla z przewodniczącym Tadeuszem Potoczkiem (13 stycznia). Gośćmi spotkania byli zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech i przewodniczący Rady Miasta Janusz Kwiatkowski.

dodano: 2018-01-14

czytaj całość

Spotkanie seniorów z Zabełcza

Zarząd Osiedla Zabełcze z przewodniczącą Bogumiłą Kałużny zaprosił seniorów z tej dzielnicy na doroczne spotkanie (13 stycznia). Seniorzy spotkali się w gmachu Miasteczka Multimedialnego, obejrzeli pełne uroku jasełka i złożyli sobie noworoczne życzenia. W spotkaniu wziął udział zastępca prezydenta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.

dodano: 2018-01-14

czytaj całość

Nowy Sącz zatrzymany obiektywie

W piwnicach Sądeckiej Biblioteki Publicznej im. Józefa Szujskiego, 11 bm., ogłoszono wyniki dziesiątej edycji konkursu fotograficznego ph. "Nowy Sącz w obiektywie", któremu patronuje prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

dodano: 2018-01-13

czytaj całość