Czwartek, 18 stycznia 2018 Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata
Szukaj:

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza

 

 Wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza Tomasz Cisoń

 Tomasz Cisoń

38 lat, sądeczanin, menadżer, samorządowiec.

Ukończył Politechnikę Krakowską i Eden School of English w Dublinie. Specjalista w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Zarządzania Projektami. Biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w międzynarodowym środowisku w Polsce i zagranicą.

Wybrany do Rady Miasta Nowego Sącza w kadencji 2014-2018.

Powołany na Wiceprzewodniczącego Rady Miasta. W Radzie Miasta pracuje w  Komisji Statutowo-Prawnej oraz Komisji Sportu i Turystyki.

Organizator licznych imprez społecznych, zaangażowany w działalność Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Pasjonat klasycznej motoryzacji i piłki nożnej. W wolnych chwilach zwiedza świat i poznaje nowych ludzi.

 

 


 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza Michał Kądziołka

Michał Kądziołka

  Ur.  4 kwietnia 1988 roku w Nowym Sączu, ekonomista.

Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Gospodarka Przestrzenna specjalność Zarządzanie Miastem oraz Instytut Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu specjalność Zarządzanie Turystyką oraz Fundusze Europejskie w Rozwoju Lokalnym i Regionalnym.

Wykładowca i pracownik Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

W 2012 roku został wybrany najmłodszym w historii miasta Nowego Sącza Przewodniczącym Zarządu Osiedla Dąbrówka, natomiast w 2014 zdobył mandat radnego uzyskując 680 głosów z listy KWW Ryszarda Nowaka.

W grudniu 2014 roku został wybrany Wiceprzewodniczącym Rady Miasta Nowego Sącza. W Radzie Miasta pracuje w Komisjach Finansów Publicznych, Infrastruktury i Środowiska oraz  Zdrowia i Polityki Społecznej, gdzie pełni funkcję wiceprzewodniczącego.

W wolnym czasie lubi angażować się w życie społeczne, jest jednym z inicjatorów reaktywacji Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Dąbrówka oraz członkiem Zarządu Stowarzyszenia Orion.

Inicjator i współorganizator wielu wydarzeń o charakterze sportowym i charytatywnym. Lubi uprawiać sport w szczególności biegi długodystansowe, a jego hobby to historia, szczególnie epoka Napoleońska.

Wyróżniany za działalność na rzecz ludzi, miasta i regionu. W 2015 roku został laureatem Ziarnka Gorczycy natomiast w 2016 roku w plebiscycie Gazety Krakowskiej wyróżniony tytułem "Osobowość Roku 2016" w kategorii Samorząd i Społeczeństwo Lokalne.