Środa, 19 grudnia 2018 Imieniny obchodzą: Gabriela, Dariusz, Urban, Dominika
Szukaj:

Kategoria: Spotkania opłatkowe z mieszkańcami

Radosny opłatek seniorów osiedla Przydworcowe

Z udziałem prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka, zastępcy prezydenta Wojciecha Piecha oraz przewodniczącej Rady Miasta Bożeny Jawor, w Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się noworoczne spotkanie seniorów osiedla Przydworcowe. Wszystkich przybyłych mieszkańców powitała przewodnicząca Zarządu Osiedla Jadwiga Dudzik, a opłatki pobłogosławił o. Wiesław Faron SJ z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa. W spotkaniu wziął również udział radny miejski Mieczysław Gwiżdż.
 

 


- Bardzo dziękuję za zaproszenie i nie ukrywam, że jest mi niezwykle miło spędzać z państwem te wyjątkowe chwile. Korzystając z okazji, proszę przyjąć najlepsze życzenia noworoczne, wszelkiej pomyślności, szczęścia i zdrowia dla każdego z państwa i waszych bliskich. Życzę żeby ten rok był jeszcze lepsze od tego, który już minął. Wszystkiego dobrego - powiedział prezydent Ryszard Nowak, który z życzeniami zwrócił się również do najstarszej seniorki, 96-letniej Pani Elżbiety, życząc kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu.

Najlepsze życzenia złożył mieszkańcom osiedla Przydworcowe również zastępca prezydenta Wojciech Piech, życząc przede wszystkim zdrowia i wielu sukcesów. Podkreślił, że więcej zdrowia, to jeszcze więcej powodów do radości i codziennej satysfakcji. - Niech to będzie dobry rok, pełen szczęścia i wszelkiej pomyślności - zakończył Wojciech Piech. 

Przewodnicząca Rady Miasta Bożena Jawor zwracając się do seniorów życzyła wiele życzliwości wokół. - Bądźmy dla siebie po prostu dobrzy, bo to dobro na pewno do nas wróci i będzie tworzyć dobrą atmosferę w naszych rodzinach, na naszym osiedlu, a także w naszym mieście. Życzę też dużo tej codziennej radości, z tego co mamy. Wszystkiego najlepszego, szczęść Boże!

Stało się już tradycją, że podczas corocznego spotkania o stronę artystyczną i dobrą zabawę dba zespół "Para-Sadz", na czele z Krzysztofem Żyłką, wiceprezesem Sądeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.


[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

Autor: Krzysztof Witowski Dodano: 2017-01-29 15:17:56