Środa, 19 grudnia 2018 Imieniny obchodzą: Gabriela, Dariusz, Urban, Dominika
Szukaj:

Kategoria: Spotkania opłatkowe z mieszkańcami

Noworoczne spotkanie pracowników MPK

Z udziałem zastępcy prezydenta Jerzego Gwiżdża odbyło się noworoczne spotkanie pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Zgromadzonych gości powitał prezes spółki Andrzej Górski.

 

- Za nami rok 2016, myślę, że minął w spokoju, ale również w wytężonej pracy. Efektem tego roku, który widać, jest remont budynku MPK. Myślę,że przyszły rok również będzie okresem wielu inwestycji, ale wiem, że to nie byłoby i nie będzie możliwe bez Państwa pracy. Chcę przypomnieć,że w zeszłym roku staliśmy się laureatem jako najlepsze przedsiębiorstwo komunikacji miejskiej w kraju, bez waszej pracy to by się nie udało.Życzę wam, aby rok 2017 również owocował w sukcesy zarówno te osobiste,jak i zawodowe - życzył Andrzej Górski, prezes zarządu MPK.
 

Zastępca prezydenta Jerzy Gwiżdż wyraził swoje zadowolenie z istnienia i rozwoju spółki. - Cieszę się, że ta firma istnieje i jest w tak dobrej kondycji. Bardzo się cieszę, ponieważ pamiętam początek lat 90-tych i i co się działo z WPK i jaki był proces restrukturyzacji tej firmy w latach 90-tych. Cieszę się, że ta firma przetrwała, że liczy 250. pracowników i serdecznie jako Sądeczanin dziękuję wszystkim, którzy pracowali i pracują w tej firmie.  Za swoją ciężką pracę macie Państwo wdzięczność Sądeczan – powiedział Jerzy Gwiżdż.
 

 - Rok 2017 to będzie dobry rok. Następuje wiele przemian w kraju i na świecie i jak patrzę na to, co się dzieje wiem, że idzie ku lepszemu. Życzę, żeby w Państwa domach też szło ku lepszemu. Życzę zdrowia, powodzenia, szczęścia i powodów do uśmiechu – dodał Jerzy Gwiżdż.
 

W spotkaniu uczestniczyli także wiceprezesi spółki Anna Sokołowska i Sławomir Rybarski, przewodniczący Rady Nadzorczej Krzysztof Migacz, sekretarz Grzegorz Pawlik, Leopold Cisoń wieloletni prezes MPK oraz przewodniczący związków zawodowych Ryszard Lewandowski oraz pracownicy spółki.
 

[POBIERZ ZDJĘCIA]

 

Autor: Renata Stawiarska Dodano: 2017-01-27 09:50:40