Poniedziałek, 18 marca 2019 Imieniny obchodzą: Cyryl, Edward, Anzelm
Szukaj:

Prasa

https://www.nowysacz.naszemiasto.pl

Wydawca: Polska Press Grupa Sp. z o.o. Oddział Kraków

Redakcja lokalna: ul. Jagiellońska 16, 33-300 Nowy Sącz, 18 449 66 10

Kierownik redakcji: Monika Kowalczyk, e-mail: monika.kowalczyk@gk.pl

 


  


 
 
https://www.dts24.pl

Wydawca: Wydawnictwo Dobre

Redakcja: ul. Żywiecka 25, 33-300 Nowy Sącz,
tel. 18 544 64 41,
e-mail: redakcja@dts24.pl

Redaktor naczelny: Wojciech Molendowicz, e-mail: w.molendowicz@dts24.pl

Zastępca redaktora naczelnego do spraw tygodnika DTS: Jolanta Bugajska, e-mail: j.bugajska@dts24.pl
Zastępca redaktora naczelnego do spraw portalu dts24: Iwona Kamieńska, e-mail: i.kamienska@dts24.pl


 

https://www.sadeczanin.info

 

Wydawca: Fundacja Sądecka

Redakcja portalu sadeczanin.info i miesięcznika Sądeczanin: ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz

Redaktor Naczelny: Tomasz Kowalski, tel. 18 475 16 43, e-mail: tomasz.kowalski@sadeczanin.info
 


 


 

www.glos24.pl

Wydawca: Media Kraków sp. z o.o.

Redakcja: ul. Rękawka 17, 30-535 Kraków,
tel. 12 269 90 30,
e-mail: biuro@mediakrakow.pl, redakcja@glos24.pl
 


 


 

MIESIĘCZNIK PROMYCZEK DOBRA

www.promyczek.pl

Wydawca: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej "Promyczek"

Dyrektor Wydawnictwa i Redaktor Naczelny: ks. Andrzej Mulka

Redakcja: Plac Kolegiacki 1, 33-300 Nowy Sącz,
tel. 18 443 44 00,
e-mail: wydawnictwo@promyczek.pl