Wtorek, 23 maja 2017 Temp. max: 19 °C
Temp. min: 11 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1018.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Iwona, Dezydery, Emilia
Szukaj:

Na czasie

Komunikat dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych

Urząd Miasta Nowego Sącza, przypomina Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku dokonania w terminie do dnia 31 maja 2017 r. opłaty II raty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w 2017 roku.

dodano: 2017-05-22

czytaj całość

Opłaty za korzystanie ze środowiska

PRZEDSIĘBIORCO PAMIĘTAJ! Brakuje Ci wiedzy o ochronie środowiska? Za naruszanie przepisów ochrony środowiska można narazić firmę na duże wydatki związane z zaległymi opłatami środowiskowymi czy kosztami napraw szkód ekologicznych.

dodano: 2017-05-04

czytaj całość

„Turkusowa organizacja – w poszukiwaniu nowego modelu zarządzania”

Zapraszamy przedsiębiorców do wzięcia udziału w sesji inspiracyjnej pt. „Turkusowa organizacja – w poszukiwaniu nowego modelu zarządzania”, która ma na celu przybliżenie idei turkusowych firm wdrażających awangardowy sposób zarządzania bez hierarchii.

dodano: 2017-05-04

czytaj całość

"One Belt, One Road" - Międzynarodowa Konferencja Polsko-Chińska w Opolu

Opolski Urząd Wojewódzki, Politechnika Opolska oraz Urząd Miasta Opole zapraszają na Międzynarodową Konferencję Polsko-Chińską, która odbędzie się 25 kwietnia br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

dodano: 2017-04-11

czytaj całość

Zostań Innovatorem Małopolski!

Rozpoczęła się 11. edycja konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski. Zapraszamy mikro, małe, średnie firmy oraz start-upy z Małopolski! Konkurs w ramach projektu Enterprise Europe Network i przy współpracy z Województwem Małopolskim organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

dodano: 2017-03-17

czytaj całość

Biznes.gov.pl - serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorców

Biznes.gov.pl to serwis przeznaczony dla osób zamierzających i prowadzących działalność gospodarczą. Celem portalu jest pomoc w realizacji spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej drogą elektroniczną w sposób łatwy i intuicyjny oraz uproszczenie formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy.

dodano: 2017-03-10

czytaj całość

"Wspieramy setki sądeckich przedsiębiorców" - rozmowa z prezydentem Ryszardem Nowakiem

Zachęcamy do lektury artykułu na temat sądeckiej przedsiębiorczości, wspieraniu przez Urząd Miasta i podległe placówki sądeckich makro- i mikro-przedsiębiorców oraz IX edycji konkursu „Przedsiębiorca 2016 - Mój Sposób na Biznes”. Rozmowę na te tematy z prezydentem Nowego Sącza, Ryszardem Nowakiem, można przeczytać w aktualnym numerze Sądeckiego Rynku Pracy.

dodano: 2017-01-20

czytaj całość

Załóż firmę przez telefon! Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon. Kolejnym udogodnieniem jest telefoniczne powiadamianie o zbliżających się, ważnych terminach i zmianach w przepisach. Nowe usługi to kolejny krok w kierunku przyjaznej e-administracji.

dodano: 2017-01-17

czytaj całość

Komunikat dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych

Urząd Miasta Nowego Sącza przypomina przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych na podstawie zezwolenia wydanego przez Prezydenta Miasta, że do dnia 31 stycznia 2017 r. należy złożyć w tut. Urzędzie w Wydziale Zdrowia i Opieki Społecznej, Rynek 22 pisemne oświadczenie...

dodano: 2017-01-03

czytaj całość

Stawki preferencyjne podatku od nieruchomości

Urząd Miasta Nowego Sącza przypomina, że na terenie Miasta Nowego Sącza obowiązują zróżnicowane stawki podatku od nieruchomości tzw. stawki preferencyjne.

dodano: 2017-01-02

czytaj całość