Wtorek, 28 lutego 2017 Temp. max: 13 °C
Temp. min: 4 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1006.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Roman, Makary, Oswald
Szukaj:

Na czasie

"Wspieramy setki sądeckich przedsiębiorców" - rozmowa z prezydentem Ryszardem Nowakiem

Zachęcamy do lektury artykułu na temat sądeckiej przedsiębiorczości, wspieraniu przez Urząd Miasta i podległe placówki sądeckich makro- i mikro-przedsiębiorców oraz IX edycji konkursu „Przedsiębiorca 2016 - Mój Sposób na Biznes”. Rozmowę na te tematy z prezydentem Nowego Sącza, Ryszardem Nowakiem, można przeczytać w aktualnym numerze Sądeckiego Rynku Pracy.

dodano: 2017-01-20

czytaj całość

Załóż firmę przez telefon! Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon. Kolejnym udogodnieniem jest telefoniczne powiadamianie o zbliżających się, ważnych terminach i zmianach w przepisach. Nowe usługi to kolejny krok w kierunku przyjaznej e-administracji.

dodano: 2017-01-17

czytaj całość

Komunikat dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych

Urząd Miasta Nowego Sącza przypomina przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych na podstawie zezwolenia wydanego przez Prezydenta Miasta, że do dnia 31 stycznia 2017 r. należy złożyć w tut. Urzędzie w Wydziale Zdrowia i Opieki Społecznej, Rynek 22 pisemne oświadczenie...

dodano: 2017-01-03

czytaj całość

Stawki preferencyjne podatku od nieruchomości

Urząd Miasta Nowego Sącza przypomina, że na terenie Miasta Nowego Sącza obowiązują zróżnicowane stawki podatku od nieruchomości tzw. stawki preferencyjne.

dodano: 2017-01-02

czytaj całość

Wolne środki dla pracodawców oraz bezrobotnych w SUP

Sądecki Urząd Pracy informuje, że posiada jeszcze środki dla pracodawców i bezrobotnych.

dodano: 2016-12-08

czytaj całość

Bezpłatne szkolenia dla podatników - ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, otwarte szkolenia dla podatników, które odbędą się w Urzędzie Skarbowym w Nowym Sączu.

dodano: 2016-11-29

czytaj całość

V edycja projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość.” rozpoczęta!

W ratuszu odbyła się konferencja inaugurująca V edycję projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość.”. W ramach konferencji organizatorzy przedstawili działania zaplanowane do realizacji od grudnia 2016 roku do kwietnia 2017 roku, w tym tematykę i wstępny harmonogram wykładów, miejsca organizacji warsztatów z przedsiębiorczości oraz warunki zaplanowanego konkursu.

dodano: 2016-11-24

czytaj całość

Uwolnij swoją kreatywność, postaw na przedsiębiorczość i dołącz do projektu!

Już w najbliższy czwartek 24 listopada rusza V edycja projektu „Włącz myślenie. Postaw na Przedsiębiorczość.”. Urząd Miasta Nowego Sącza, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Sądecka Izba Gospodarczą, Wyższa Szkoła Biznesu-NLU oraz Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Środowisk Akademickich „ORION” w Nowym Sączu zapraszają na konferencję inaugurującą cykl wydarzeń, która odbędzie się o godz. 12.00 w sądeckim Ratuszu (Sala im. S. Małachowskiego, Rynek 1).

dodano: 2016-11-21

czytaj całość

"Lekcje przedsiębiorczości" w Urzędzie Miasta Nowego Sącza

Urząd Miasta Nowego Sącza po raz kolejny aktywnie włączył się w organizację wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizowanego po raz siódmy w Małopolsce.„Lekcje przedsiębiorczości”, które odbywają się w Wydziale Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych to cykliczne spotkania, podczas których młodzież z sądeckich szkół ponadgimnazjalnych, poprzez wykłady, prezentacje, ale także praktykę, może dowiedzieć się jak założyć i prowadzić firmę czy po prostu jak być przedsiębiorczym.

dodano: 2016-11-16

czytaj całość

Przedsiębiorco! Nie musisz płacić za rejestrację w CEiDG!

Jesteś przedsiębiorcą? Otrzymałeś ofertę odpłatnego wpisu do rejestru działalności gospodarczej? Nie musisz z niej skorzystać - wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) są BEZPŁATNE.

dodano: 2016-11-15

czytaj całość