Poniedziałek, 24 lipca 2017 Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Borys
Szukaj:

Na czasie

Ponad 16 mln zł dla przedsiębiorców na rozwój innowacji - nabór wniosków

Zarząd Województwa Małopolskiego (ZWM), za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie (MCP) jako Instytucji Pośredniczącej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach 1 Osi Priorytetowej Gospodarka Wiedzy, Działanie 1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach, Poddziałanie 1.2.3 Bony na innowacje.

dodano: 2017-06-20

czytaj całość

Znaleźli klucz do sukcesu. Gala projektu „Włącz myślenie”

Kolejny artykuł o V edycji projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość.” pojawił się w najnowszym wydaniu Miesięcznika Informacyjnego Urzędu Miasta Nowego Sącza "nowysacz.pl".Zachęcamy do lektury!

dodano: 2017-06-05

czytaj całość

"Włączyli myślenie" i postawili na przedsiębiorczość!

Zachęcamy do lektury kolejnego numeru „Sądeckiego Rynku Pracy”, prezentującego bieżące kwestie związane z lokalną gospodarką. Jeden z artykułów na łamach miesięcznika poświęcony jest podsumowaniu piątej już edycji projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość” organizowanego przez Urząd Miasta Nowego Sącza.

dodano: 2017-05-25

czytaj całość

Komunikat dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych

Urząd Miasta Nowego Sącza, przypomina Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku dokonania w terminie do dnia 31 maja 2017 r. opłaty II raty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w 2017 roku.

dodano: 2017-05-22

czytaj całość

Opłaty za korzystanie ze środowiska

PRZEDSIĘBIORCO PAMIĘTAJ! Brakuje Ci wiedzy o ochronie środowiska? Za naruszanie przepisów ochrony środowiska można narazić firmę na duże wydatki związane z zaległymi opłatami środowiskowymi czy kosztami napraw szkód ekologicznych.

dodano: 2017-05-04

czytaj całość

„Turkusowa organizacja – w poszukiwaniu nowego modelu zarządzania”

Zapraszamy przedsiębiorców do wzięcia udziału w sesji inspiracyjnej pt. „Turkusowa organizacja – w poszukiwaniu nowego modelu zarządzania”, która ma na celu przybliżenie idei turkusowych firm wdrażających awangardowy sposób zarządzania bez hierarchii.

dodano: 2017-05-04

czytaj całość

"One Belt, One Road" - Międzynarodowa Konferencja Polsko-Chińska w Opolu

Opolski Urząd Wojewódzki, Politechnika Opolska oraz Urząd Miasta Opole zapraszają na Międzynarodową Konferencję Polsko-Chińską, która odbędzie się 25 kwietnia br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

dodano: 2017-04-11

czytaj całość

Zostań Innovatorem Małopolski!

Rozpoczęła się 11. edycja konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski. Zapraszamy mikro, małe, średnie firmy oraz start-upy z Małopolski! Konkurs w ramach projektu Enterprise Europe Network i przy współpracy z Województwem Małopolskim organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

dodano: 2017-03-17

czytaj całość

Biznes.gov.pl - serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorców

Biznes.gov.pl to serwis przeznaczony dla osób zamierzających i prowadzących działalność gospodarczą. Celem portalu jest pomoc w realizacji spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej drogą elektroniczną w sposób łatwy i intuicyjny oraz uproszczenie formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy.

dodano: 2017-03-10

czytaj całość

"Wspieramy setki sądeckich przedsiębiorców" - rozmowa z prezydentem Ryszardem Nowakiem

Zachęcamy do lektury artykułu na temat sądeckiej przedsiębiorczości, wspieraniu przez Urząd Miasta i podległe placówki sądeckich makro- i mikro-przedsiębiorców oraz IX edycji konkursu „Przedsiębiorca 2016 - Mój Sposób na Biznes”. Rozmowę na te tematy z prezydentem Nowego Sącza, Ryszardem Nowakiem, można przeczytać w aktualnym numerze Sądeckiego Rynku Pracy.

dodano: 2017-01-20

czytaj całość