Wtorek, 26 września 2017 Imieniny obchodzą: Kosma, Damian
Szukaj:

Na czasie

Nowy portal dla start-upów

Ruszył portal Polskiego Funduszu Rozwoju przeznaczony dla start-upów. Na www.startup.pfr.pl młode, innowacyjne firmy oraz wysokotechnologiczne przedsiębiorstwa z sektora MŚP, poszukujące kapitału i wsparcia w ramach programów publicznych, znajdą dostępne instrumenty dla projektów na każdym etapie rozwoju (od fazy pomysłu aż po ekspansję zagraniczną), jakie zaoferować mogą spółki zrzeszone w ramach PFR.

dodano: 2017-09-25

czytaj całość

Komunikat dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych

Urząd Miasta Nowego Sącza, przypomina Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku dokonania opłaty III raty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w 2017 roku w terminie do dnia 30 września 2017 r.

dodano: 2017-09-21

czytaj całość

Jak zbudować firmę na pokolenia? - zapraszamy na konferencję

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy na konferencję biznesową pn. „Sukcesja gospodarcza”, która odbędzie się 21 września (czwartek) o godz. 11.00 w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza. Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się o działaniach prezydenta miasta wspierających przedsiębiorczość, zagrożeniach wynikających z prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej oraz wyzwaniach związanych z dziedziczeniem.

dodano: 2017-09-07

czytaj całość

Najnowsze wydanie miesięcznika "Sądecki Rynek Pracy"

W aktualnym numerze znajdą Państwo zapowiedź kolejnej edycji konkursu „Przedsiębiorca 2017 Mój Sposób na Biznes”, którego głównym celem jest propagowanie przedsiębiorczości w naszym regionie, promowanie dobrych praktyk w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz popularyzacja prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

dodano: 2017-08-25

czytaj całość

Zmiana terminu konferencji pn. „Sukcesja gospodarcza”

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz na prośby wielu zainteresowanych przedsiębiorców, konferencja pn. „Sukcesja gospodarcza” planowana na najbliższy czwartek (24 sierpnia br.), odbędzie się w innym terminie.

dodano: 2017-08-22

czytaj całość

Wsparcie dla przedsiębiorców - zapraszamy na konferencję

W czwartek 24 sierpnia o godz. 11.00 w sali ratuszowej sądeckiego magistratu odbędzie się konferencja biznesowa, podczas której przedsiębiorcy dowiedzą się o działaniach prezydenta miasta wspierających przedsiębiorczość, zagrożeniach wynikających z prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej oraz wyzwaniach związanych z dziedziczeniem.

dodano: 2017-08-11

czytaj całość

"PRZEDSIĘBIORCA 2017 - MÓJ SPOSÓB NA BIZNES" - zapraszamy do udziału w konkursie

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak ogłasza konkurs pn.: "PRZEDSIĘBIORCA 2017 - MÓJ SPOSÓB NA BIZNES". Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Miasta Nowego Sącza, bez względu na siedzibę firmy przez okres minimum 12 miesięcy.

dodano: 2017-08-03

czytaj całość

Ponad 16 mln zł dla przedsiębiorców na rozwój innowacji - nabór wniosków

Zarząd Województwa Małopolskiego (ZWM), za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie (MCP) jako Instytucji Pośredniczącej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach 1 Osi Priorytetowej Gospodarka Wiedzy, Działanie 1.2 Badania i innowacje w przedsiębiorstwach, Poddziałanie 1.2.3 Bony na innowacje.

dodano: 2017-06-20

czytaj całość

Znaleźli klucz do sukcesu. Gala projektu „Włącz myślenie”

Kolejny artykuł o V edycji projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość.” pojawił się w najnowszym wydaniu Miesięcznika Informacyjnego Urzędu Miasta Nowego Sącza "nowysacz.pl".Zachęcamy do lektury!

dodano: 2017-06-05

czytaj całość

"Włączyli myślenie" i postawili na przedsiębiorczość!

Zachęcamy do lektury kolejnego numeru „Sądeckiego Rynku Pracy”, prezentującego bieżące kwestie związane z lokalną gospodarką. Jeden z artykułów na łamach miesięcznika poświęcony jest podsumowaniu piątej już edycji projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość” organizowanego przez Urząd Miasta Nowego Sącza.

dodano: 2017-05-25

czytaj całość