Piątek, 31 marca 2017 Temp. max: 18 °C
Temp. min: 5 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1025.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Beniamin, Gwidon
Szukaj:

Na czasie

Zostań Innovatorem Małopolski!

Rozpoczęła się 11. edycja konkursu na najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwo Małopolski. Zapraszamy mikro, małe, średnie firmy oraz start-upy z Małopolski! Konkurs w ramach projektu Enterprise Europe Network i przy współpracy z Województwem Małopolskim organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

dodano: 2017-03-17

czytaj całość

Biznes.gov.pl - serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorców

Biznes.gov.pl to serwis przeznaczony dla osób zamierzających i prowadzących działalność gospodarczą. Celem portalu jest pomoc w realizacji spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej drogą elektroniczną w sposób łatwy i intuicyjny oraz uproszczenie formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy.

dodano: 2017-03-10

czytaj całość

"Wspieramy setki sądeckich przedsiębiorców" - rozmowa z prezydentem Ryszardem Nowakiem

Zachęcamy do lektury artykułu na temat sądeckiej przedsiębiorczości, wspieraniu przez Urząd Miasta i podległe placówki sądeckich makro- i mikro-przedsiębiorców oraz IX edycji konkursu „Przedsiębiorca 2016 - Mój Sposób na Biznes”. Rozmowę na te tematy z prezydentem Nowego Sącza, Ryszardem Nowakiem, można przeczytać w aktualnym numerze Sądeckiego Rynku Pracy.

dodano: 2017-01-20

czytaj całość

Załóż firmę przez telefon! Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon. Kolejnym udogodnieniem jest telefoniczne powiadamianie o zbliżających się, ważnych terminach i zmianach w przepisach. Nowe usługi to kolejny krok w kierunku przyjaznej e-administracji.

dodano: 2017-01-17

czytaj całość

Komunikat dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych

Urząd Miasta Nowego Sącza przypomina przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych na podstawie zezwolenia wydanego przez Prezydenta Miasta, że do dnia 31 stycznia 2017 r. należy złożyć w tut. Urzędzie w Wydziale Zdrowia i Opieki Społecznej, Rynek 22 pisemne oświadczenie...

dodano: 2017-01-03

czytaj całość

Stawki preferencyjne podatku od nieruchomości

Urząd Miasta Nowego Sącza przypomina, że na terenie Miasta Nowego Sącza obowiązują zróżnicowane stawki podatku od nieruchomości tzw. stawki preferencyjne.

dodano: 2017-01-02

czytaj całość

Wolne środki dla pracodawców oraz bezrobotnych w SUP

Sądecki Urząd Pracy informuje, że posiada jeszcze środki dla pracodawców i bezrobotnych.

dodano: 2016-12-08

czytaj całość

Bezpłatne szkolenia dla podatników - ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, otwarte szkolenia dla podatników, które odbędą się w Urzędzie Skarbowym w Nowym Sączu.

dodano: 2016-11-29

czytaj całość

V edycja projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość.” rozpoczęta!

W ratuszu odbyła się konferencja inaugurująca V edycję projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość.”. W ramach konferencji organizatorzy przedstawili działania zaplanowane do realizacji od grudnia 2016 roku do kwietnia 2017 roku, w tym tematykę i wstępny harmonogram wykładów, miejsca organizacji warsztatów z przedsiębiorczości oraz warunki zaplanowanego konkursu.

dodano: 2016-11-24

czytaj całość

Uwolnij swoją kreatywność, postaw na przedsiębiorczość i dołącz do projektu!

Już w najbliższy czwartek 24 listopada rusza V edycja projektu „Włącz myślenie. Postaw na Przedsiębiorczość.”. Urząd Miasta Nowego Sącza, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Sądecka Izba Gospodarczą, Wyższa Szkoła Biznesu-NLU oraz Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Środowisk Akademickich „ORION” w Nowym Sączu zapraszają na konferencję inaugurującą cykl wydarzeń, która odbędzie się o godz. 12.00 w sądeckim Ratuszu (Sala im. S. Małachowskiego, Rynek 1).

dodano: 2016-11-21

czytaj całość