Środa, 22 listopada 2017 Imieniny obchodzą: Cecylia, Marek
Szukaj:

Na czasie

"Lekcje przedsiębiorczości" dla uczniów sądeckich szkół

Młodzież z sądeckich szkół ponadgimnazjalnych po raz kolejny uczestniczyła w „Lekcjach przedsiębiorczości” organizowanych przez Urząd Miasta Nowego Sącza w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Te cykliczne spotkania, które odbywają się w Wydziale Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych, to wykłady, prezentacje, ale także praktyka, dzięki którym uczniowie dowiadują się jak założyć i prowadzić firmę i przede wszystkim jak być przedsiębiorczym.

dodano: 2017-11-15

czytaj całość

Rozpoczął się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W Małopolsce, a zarazem w Nowym Sączu, rozpoczął się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2017, w ramach którego zaplanowano ponad dwieście wydarzeń w 17 miastach i miasteczkach regionu, organizowanych przez 40 instytucji partnerskich.

dodano: 2017-11-13

czytaj całość

Wrześniowe wydanie miesięcznika "Sądecki Rynek Pracy"

W aktualnym numerze znajdą Państwo między innymi relację z obrad Kapituły konkursu „Przedsiębiorca 2017 - Mój Sposób na Biznes”, która wyłoniła zwycięzcę X jubileuszowej edycji konkursu. Rozstrzygnięcie i prezentacja laureatów nastąpi już 15 listopada br. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

dodano: 2017-10-27

czytaj całość

Nowy portal dla start-upów

Ruszył portal Polskiego Funduszu Rozwoju przeznaczony dla start-upów. Na www.startup.pfr.pl młode, innowacyjne firmy oraz wysokotechnologiczne przedsiębiorstwa z sektora MŚP, poszukujące kapitału i wsparcia w ramach programów publicznych, znajdą dostępne instrumenty dla projektów na każdym etapie rozwoju (od fazy pomysłu aż po ekspansję zagraniczną), jakie zaoferować mogą spółki zrzeszone w ramach PFR.

dodano: 2017-09-25

czytaj całość

Komunikat dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych

Urząd Miasta Nowego Sącza, przypomina Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku dokonania opłaty III raty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w 2017 roku w terminie do dnia 30 września 2017 r.

dodano: 2017-09-21

czytaj całość

Jak zbudować firmę na pokolenia? - zapraszamy na konferencję

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy na konferencję biznesową pn. „Sukcesja gospodarcza”, która odbędzie się 21 września (czwartek) o godz. 11.00 w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza. Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się o działaniach prezydenta miasta wspierających przedsiębiorczość, zagrożeniach wynikających z prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej oraz wyzwaniach związanych z dziedziczeniem.

dodano: 2017-09-07

czytaj całość

Najnowsze wydanie miesięcznika "Sądecki Rynek Pracy"

W aktualnym numerze znajdą Państwo zapowiedź kolejnej edycji konkursu „Przedsiębiorca 2017 Mój Sposób na Biznes”, którego głównym celem jest propagowanie przedsiębiorczości w naszym regionie, promowanie dobrych praktyk w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz popularyzacja prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

dodano: 2017-08-25

czytaj całość

Zmiana terminu konferencji pn. „Sukcesja gospodarcza”

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz na prośby wielu zainteresowanych przedsiębiorców, konferencja pn. „Sukcesja gospodarcza” planowana na najbliższy czwartek (24 sierpnia br.), odbędzie się w innym terminie.

dodano: 2017-08-22

czytaj całość

Wsparcie dla przedsiębiorców - zapraszamy na konferencję

W czwartek 24 sierpnia o godz. 11.00 w sali ratuszowej sądeckiego magistratu odbędzie się konferencja biznesowa, podczas której przedsiębiorcy dowiedzą się o działaniach prezydenta miasta wspierających przedsiębiorczość, zagrożeniach wynikających z prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej oraz wyzwaniach związanych z dziedziczeniem.

dodano: 2017-08-11

czytaj całość

"PRZEDSIĘBIORCA 2017 - MÓJ SPOSÓB NA BIZNES" - zapraszamy do udziału w konkursie

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak ogłasza konkurs pn.: "PRZEDSIĘBIORCA 2017 - MÓJ SPOSÓB NA BIZNES". Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Miasta Nowego Sącza, bez względu na siedzibę firmy przez okres minimum 12 miesięcy.

dodano: 2017-08-03

czytaj całość