Sobota, 19 stycznia 2019 Imieniny obchodzą: Henryk, Mariusz
Szukaj:

Komunikaty Biura Prasowego

„Czyste powietrze w naszych rękach” – zaczynamy!

10 grudnia w Nowym Sączu rusza kampania społeczna, której celem jest promocja działań antysmogowych. W ramach akcji zaplanowano 10. spotkań dla mieszkańców miasta z ekspertami w dziedzinie ochrony zdrowia oraz środowiska.

dodano: 2018-12-10

czytaj całość

Sądeckie obchody rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel, szef NSZZ „Solidarność” Krzysztof Kotowicz i proboszcz parafii pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanej ks. Czesław Paszyński zapraszają do udziału w obchodach Dnia Pamięci Ofiar Stanu Wojennego.

dodano: 2018-12-08

czytaj całość

Nowi pełniący obowiązki dyrektorów w Urzędzie Miasta Nowego Sącza

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel na zwołanym 7 grudnia briefingu prasowym, poinformował o wynikach zakończonej procedury konkursowej i wyborze trzech pełniących obowiązki dyrektorów wydziałów Urzędu Miasta Nowego Sącza. Nowi dyrektorzy rozpoczną pracę w poniedziałek 10 grudnia.

dodano: 2018-12-07

czytaj całość

Na placu Starej Sandecji montują lodowisko

Na placu Starej Sandecji, przy Al. Wolności w Nowym Sączu, rozpoczęły się 6 grudnia prace związane z powstaniem sztucznie lodzonego lodowiska.

dodano: 2018-12-06

czytaj całość

Ambasador gościem prezydenta Nowego Sącza

Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Kazachstanu w Rzeczypospolitej Polskiej Margułan Baimukhan był gościem Prezydenta miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. W spotkaniu uczestniczyli także zastępca prezydenta Artur Bochenek oraz rektor Wyższej Szkoły Biznesu- National-Louis University w Nowym Sączu dr Dariusz Woźniak.

dodano: 2018-12-06

czytaj całość

Trwa nabór ofert w otwartych konkursach dla organizacji pozarządowych

Od 3 do 27 grudnia 2018 r. trwa nabór ofert realizacji zadania publicznego w ogłoszonych przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza ośmiu otwartych konkursach ofert.

dodano: 2018-12-06

czytaj całość

Stadion Sandecji - rozmowy na temat szybkiego rozpoczęcia inwestycji

Zastępca prezydenta Nowego Sącza Artur Bochenek spotkał się z grupą osób, które zajmują się analizą stanu zaawansowania prac, związanych z projektem nowego stadionu Sandecji. W skład grupy doradczej prezydenta wchodzą pracownicy Urzędu Miasta oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Sandecji. W spotkaniu uczestniczyli także projektanci inwestycji.

dodano: 2018-12-05

czytaj całość

Powiatowa Rada Rynku Pracy z nowym przewodniczącym

Decyzją prezydenta Ludomira Handzla, jego zastępca Artur Bochenek został powołany w skład Powiatowej Rady Rynku Pracy dla Miasta Nowego Sącza. Jednogłośnie został wybrany przez członków Rady jej przewodniczącym.

dodano: 2018-12-05

czytaj całość

Wolontariusze u prezydenta Ludomira Handzla

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, który przypada 5 grudnia, uczniowie Prywatnego Technikum Zawodowego w Nowym Sączu odwiedzili Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowała happening, podczas którego rozdawała kolorowe baloniki oraz karteczki z sentencjami na temat miłości i pomagania ludziom potrzebującym pomocy.

dodano: 2018-12-05

czytaj całość

Tygodniowy Jarmark Bożonarodzeniowy i Sądecki Opłatek

Dzięki aktywności mieszkańców naszego miasta w edycji Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza na 2018 rok, 14 grudnia na nowosądeckim Rynku rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie można zrobić zakupy przedświąteczne oraz spotkać się z Prezydentem Miasta Nowego Sącza Ludomirem Handzlem, który podczas Jarmarku zaprosi nowosądeczan do podzielenia się opłatkiem.

dodano: 2018-12-05

czytaj całość