Środa, 20 marca 2019 Imieniny obchodzą: Maurycy, Klaudia, Sebastian
Szukaj:

Komunikaty Biura Prasowego

Leszek Gieniec nowym radnym Rady Miasta Nowego Sącza

Podczas dzisiejszej (26 lutego) sesji Rady Miasta Nowego Sącza ślubowanie złożył nowy radny, Leszek Gieniec. Otrzymał mandat po tym, jak radny Krzysztof Krawczyk objął funkcję prezesa spółki NOVA.

dodano: 2019-02-26

czytaj całość

Wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem

26 lutego zakończą się prace związane z betonowaniem mostu heleńskiego. Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz jego zastępca Artur Bochenek i dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg Adam Konicki obserwowali z bliska postęp prac.

dodano: 2019-02-26

czytaj całość

Do Premiera dotarła petycja kibiców Sandecji

25 lutego dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Nowego Sącza Tomasz Baliczek wręczył Prezesowi Rady Ministrów Mateuszowi Morawieckiemu petycję kibiców Sandecji i mieszkańców Nowego Sącza, w sprawie dofinansowania z budżetu państwa budowy Stadionu Miejskiego im. Ojca Władysława Augustynka.

dodano: 2019-02-26

czytaj całość

Konkurs na stanowisko Prezesa i Wiceprezesa Zarządu MPK

Rada Nadzorcza Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Nowym Sączu ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu i Wiceprezesa Zarządu ds. Techniczno-Eksploatacyjnych Spółki. Regulamin konkursu został zamieszczony na stronie internetowej www.mpk.nowysacz.pl oraz jest dostępny w formie papierowej w siedzibie Spółki przy ul. Wyspiańskiego 22 w Nowym Sączu.

dodano: 2019-02-26

czytaj całość

Miejskie lodowiska czynne do 3 marca

Sezon zimowy dobiega końca. Sądeczanie jak co roku chętnie korzystali ze sztucznych lodowisk znajdujących się w Nowym Sączu. W tym roku ze ślizgawek skorzystało łącznie 28 623 sądeczan. Okazja do jazdy na łyżwach będzie do 3 marca. Potem lodowiska zostaną zamknięte.

dodano: 2019-02-26

czytaj całość

Klub Fight House w Ratuszu

Radni Rady Miasta Nowego Sącza zasiadający w Komisji Sportu i Turystyki oraz władze miasta, będą się spotykać ze wszystkimi nowosądeckimi klubami sportowymi. 25 lutego odbyło się pierwsze takie spotkanie. W Ratuszu gościł Klub Fight House, zajmujący się sportami walki.

dodano: 2019-02-25

czytaj całość

Aktywność seniorów przekłada się na funkcjonowanie miasta

Szeroko pojęta współpraca sądeckiego środowiska senioralnego z władzami Miasta Nowego Sącza zdominowała spotkanie przedstawicieli Nowosądeckiego Forum Seniorów, z prezydentem Ludomirem Handzlem oraz wiceprezydent Magdaleną Majką.

dodano: 2019-02-25

czytaj całość

Wyniki audytu w spółce Sądecka Infrastruktura Miejska

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz prezes spółki Sądecka Infrastruktura Miejska Anna Bednarczyk - Maśko podczas spotkania z dziennikarzami omówili wyniki audytu przeprowadzonego w spółce SIM.

dodano: 2019-02-25

czytaj całość

Informacja dla osób wnioskujących o dowód osobisty

Ministerstwo Cyfryzacji informuje, że wszystkie dowody osobiste, które zostaną wydane na podstawie wniosków składanych od 4 marca 2019 r., będą miały warstwę elektroniczną. Od środy, 27 lutego, ze względu na prowadzone prace techniczne, nie będzie można składać wniosków on-line.

dodano: 2019-02-25

czytaj całość

Komunikat z posiedzenia Rady Nadzorczej MPK, które odbyło się 22 lutego

Rada Nadzorcza Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o. przyjęła rezygnację Krzysztofa Migacza z funkcji Prezesa Zarządu. Rezygnacja wchodzi w życie z dniem 30 marca. Podczas posiedzenia 22 lutego w skład Rady Nadzorczej MPK został powołany Robert Sobol.

dodano: 2019-02-23

czytaj całość