Sobota, 19 stycznia 2019 Imieniny obchodzą: Henryk, Mariusz
Szukaj:

Komunikaty Biura Prasowego

Prezydent na przedświątecznym spotkaniu u Amazonek

„Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystkich ludzi uszczęśliwię, tylko daj mi Panie proszę skrawek nieba i nic więcej mi nie trzeba...” – słowami hymnu polskich Amazonek rozpoczęło się spotkanie przedświąteczne w Nowosądeckim Stowarzyszeniu Amazonek imienia Heleny Włodarczyk. Uczestniczył w nim Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel.

dodano: 2018-12-14

czytaj całość

Opłatek z prezydentem

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza mieszkańców na Sądecki Opłatek, który odbędzie się w niedzielę 16 grudnia na nowosądeckim Rynku o godzinie 13:00.

dodano: 2018-12-14

czytaj całość

Nowosądeckie obchody 37. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

Mszą świętą w Kościele Matki Bożej Niepokalanej, celebrowaną przez proboszcza parafii, ks. Czesława Paszyńskiego, rozpoczęły się obchody 37. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. W uroczystościach wziął udział prezydent miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel, nowosądeccy radni a także przedstawiciele powiatu nowosądeckiego, działaczy i środowisk solidarnościowych oraz mieszkańcy Nowego Sącza.

dodano: 2018-12-13

czytaj całość

Nowy dyrektor Nowosądeckiego Urzędu Pracy, Komendant Straży Miejskiej oraz dyrektorzy wydziałów Urzędu Miasta

Podczas dzisiejszego (13 grudnia) briefingu prasowego prezydent miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel przedstawił kolejnych dyrektorów poszczególnych wydziałów, którzy będą pełnić swoje obowiązki od 1 stycznia 2019 r. Nowosądeckim Urzędem Pracy kierować będzie Jarosław Gliński, dyrektorem Wydziału Sportu i Turystyki został Tomasz Baliczek, dyrektorem Wydziału Księgowości i Budżetu Agnieszka Golańska. Na funkcję Komendanta Straży Miejskiej powołano Ryszarda Wasiluka.

dodano: 2018-12-13

czytaj całość

MPK: Od dziś zmiana trasy linii 42

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu informuje, że od dnia 13.12.2018 r. (czwartek) linia 42 ponownie kursuje w pętli przez ulicę Krakowską i Marcinkowicką.

dodano: 2018-12-13

czytaj całość

Przedświąteczne spotkanie seniorów z prezydentem miasta

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprosił nowosądeckich seniorów na przedświąteczne spotkanie do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Prezydent złożył im życzenia świąteczno-noworoczne, wspólnie z grupą „Nasze dźwięki” z Centrum Sądeckiego Seniora śpiewał kolędy oraz w szczególny sposób podziękował tym osobom, które angażują się w działalność na rzecz seniorów w Nowym Sączu.

dodano: 2018-12-12

czytaj całość

Dzieci z Zespołu Świetlic Środowiskowych z życzeniami dla Prezydenta

Stało się już tradycją, że co roku w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w sądeckim ratuszu kolędują podopieczni Zespołu Świetlic Środowiskowych w Nowym Sączu. Także i tym razem nie zabrakło przedstawienia jasełkowego, kolęd oraz upominków od prezydenta i od świętego Mikołaja.

dodano: 2018-12-12

czytaj całość

Uwaga na oszustów udających pracowników MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu oraz sądecka Policja ostrzegają przed oszustami, podającymi się za pracowników socjalnych. Dla własnego bezpieczeństwa, szczególnie osoby starsze, powinny zachować czujność i ostrożność, zwłaszcza wobec osób, które zapraszają do swojego do mieszkania.

dodano: 2018-12-12

czytaj całość

Powołano członków Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Wspólnej Komisji

Rada Miasta Nowego Sącza podjęła dziś (11 grudnia) dwie uchwały: w sprawie delegowania radnych do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Wspólnej Komisji Porządku i Bezpieczeństwa Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego.

dodano: 2018-12-11

czytaj całość

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel będzie delegatem Związku Powiatów Polskich

Taką decyzję podjęła podczas dzisiejszych (11 grudnia) obrad Rada Miasta Nowego Sącza. Kandydaturę prezydenta Ludomira Handzla na tę funkcję, przedstawił przewodniczący Komisji Statutowo - Prawnej Maciej Prostko.

dodano: 2018-12-11

czytaj całość