Sobota, 19 stycznia 2019 Imieniny obchodzą: Henryk, Mariusz
Szukaj:

Komunikaty Biura Prasowego

Awaria lodowiska

Z powodu niespodziewanej, poważnej awarii zasilania agregatu, lodowisko na Starej Sandecji jest nieczynne. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu pracują nad usunięciem usterki. Najprawdopodobniej lodowisko ponownie ruszy w przyszłym tygodniu.

dodano: 2018-12-22

czytaj całość

Życzenia świąteczno-noworoczne dla prezydenta

Prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla odwiedzają mieszkańcy miasta, reprezentanci instytucji, przedszkoli i szkół. Wszyscy składają życzenia świąteczno-noworoczne, a niektórzy robią to w wyjątkowy sposób, na przykład śpiewająco lub… ze sportowym akcentem.

dodano: 2018-12-21

czytaj całość

Praca Urzędu Miasta w okresie świąteczno-noworocznym

W Wigilię 24 oraz w Sylwestra 31 grudnia Urząd Miasta Nowego Sącza będzie pracował od 7:30 do 15:30, natomiast Punkt Informacyjno – Kasowy w Galerii Trzy Korony, ze względu na godziny pracy galerii, będzie czynny w Wigilię od 8:00 do 13:00. W Wigilię wszystkie kasy Urzędu Miasta będą czynne do godz.13.00, natomiast w Sylwestra, w związku z koniecznością zamknięcia roku podatkowego, wszystkie kasy Urzędu Miasta będą nieczynne.

dodano: 2018-12-21

czytaj całość

„Świąteczne malowanie światłem” - konkurs na iluminację świąteczną 2018

To już XIII edycja konkursu. Ma on na celu rozpowszechnianie bajkowych iluminacji obiektów, budynków, ogrodów i miejsc, nadających wyjątkowy klimat miastu oraz ukazywanie pozytywnego wpływu oświetlenia świątecznego na rozwój działalności kulturalnej mieszkańców, jak również współodpowiedzialności za wygląd estetyczny naszego otoczenia.

dodano: 2018-12-21

czytaj całość

Betlejemskie Światełko Pokoju dotarło do Ratusza

Jak co roku w okresie przedświątecznym w gabinecie prezydenta Nowego Sącza zapłonęło Betlejemskie Światełko Pokoju, przekazane przez Zarząd Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Nowym Sączu.

dodano: 2018-12-20

czytaj całość

On-line z prezydentem miasta

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel zaprasza na spotkanie on-line w piątek 21 grudnia o godzinie 15:00. Transmisja odbędzie się na portalu społecznościowym facebook.

dodano: 2018-12-19

czytaj całość

Spotkanie w sprawie "Sądeczanki"

18 grudnia 2018 roku w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie odbyło się posiedzenie Zespołu Oceny Przedsięwzięć Inwestycyjnych, dotyczące omówienia wyników Studium Korytarzowego dla Budowy i Przebudowy Drogi Krajowej nr 75, na odcinku Brzesko – Nowy Sącz, czyli popularnej "Sądeczanki".

dodano: 2018-12-19

czytaj całość

Nowy Sącz ma Skarbnika Miasta

Podczas sesji Rady Miasta Nowego Sącza w dniu 18 grudnia 2018 roku, decyzją radnych Renata Seruga-Tokarz została powołana na stanowisko Skarbnika Miasta Nowego Sącza. Kandydaturę nowej skarbnik zgłosił Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel.

dodano: 2018-12-18

czytaj całość

Tylko święta Małgorzata jest symbolem Nowego Sącza

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel podjął decyzję o wycofaniu się Miasta Nowego Sącza z używania logo – kolorowej, tęczowej dłoni oraz hasła „Nowy Sącz. Dobrze wróży”. Od teraz symbolem miasta jest jego herb ze świętą Małgorzatą.

dodano: 2018-12-18

czytaj całość

Na Rynku odbył się Sądecki Opłatek

Prezydent miasta Ludomir Handzel złożył życzenia mieszkańcom Nowego Sącza oraz połamał się z nimi opłatkiem. Zaprosił też do świątecznego posiłku.

dodano: 2018-12-16

czytaj całość