Piątek, 16 listopada 2018 Imieniny obchodzą: Gertruda, Edmind, Małgorzata
Szukaj:

Kategoria: Wydarzenia

Uchronić się przed smogiem

"Jak uchronić się przed smogiem z FAKRO" to tytuł konkursu plastycznego, skierowanego do przedszkolaków z Nowego Sącza. Udział w konkursie może wziąć każdy przedszkolak. Warunek: przedszkole, do którego uczęszcza, włączy się do akcji "Pokonaj SMOGA z FAKRO".
 


 

Zadanie konkursowe polega przygotowanie dowolną techniką plastyczną pracy, która będzie stanowiła odpowiedź na pytanie "Jak uchronić się przed smogiem z FAKRO?". Pracę konkursową razem z formularzem zgłoszeniowym (do pobrania na stronie lub w sekretariacie przedszkola) należy przekazać do dyrektora placówki do 5 stycznia 2018 r.
 

Autorzy trzech najlepszych prac z trzech różnych przedszkoli otrzymają nagrody rzeczowe oraz ramkę filtrującą cleanAir. Dodatkowo w trzech placówkach zwycięskich przedszkolaków zostaną zamontowane trzy komplety ramek filtrujących cleanAir.
 

W akcję mogą się włączyć wszystkie przedszkola działające na terenie miasta Nowego Sącza. Dyrektor placówki zgłaszając chęć udziału w projekcie FAKRO zapewnia swoim podopiecznym nagrodę gwarantowaną w postaci godzinnych warsztatów dla przedszkolaków przeprowadzonych przez zespół FAKRO.
 

Podczas warsztatów nagrany zostanie krótki filmik oraz/ lub przygotowana relacja zdjęciowa. Materiały zostaną przekazane rodzicom, dziennikarzom, a relacja z wizyty w przedszkolu opublikowana zostanie na stronie internetowej FAKRO, stronie internetowej projektu: www.pokonajsmoga.fakro.pl oraz portalach społecznościowych firmy FAKRO. Szczegóły na stronie www.pokonajsmoga.fakro.pl. /Źródło: FAKRO/
 

 

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM Dodano: 2017-12-07 14:39:24