Środa, 19 grudnia 2018 Imieniny obchodzą: Gabriela, Dariusz, Urban, Dominika
Szukaj:

Kategoria: Wydarzenia

Targi ślubne w Nowym Sączu

StyLOVE Targi Ślubne w Nowym Sączu (19 listopada). Impreza odbędzie się w nowosądeckim hotelu Ibis.  Organizatorzy szykują nowość, której jeszcze w Nowym Sączu nie było: to Alejka Tematycznych Inspiracji Weselnych.
 


 

Śluby z motywem przewodnim stały się hitem  i z roku na rok intensywnie inspirują nowożeńców. Coraz częściej można zobaczyć tematyczną dekorację, której wiodącym elementem jest coś, co charakteryzuje pasję łączącą nowożeńców.  Są już wesela "rowerowe", "książkowe", a nawet w klimacie "Gwiezdnych Wojen" czy "Star Treka".
 

W Nowym Sączu dekoratorzy zaaranżują kilkadziesiąt przykładowych motywów przewodnich. Wśród nich znajdą się motywy roślinne, styl skandynawski, minimalizm, diamenty, morze, wieś, góry, podróże i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Łącznie zaprezentuje się ponad 50 wystawców.
 

Targi będą się odbywać równolegle w trzech salach konferencyjnych hotelu Ibis. W każdej z sal przewidziano konkursy i pogadanki przy muzyce na żywo. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do narzeczonych, ale również do ich rodzin i przyjaciół. Nie zabraknie bowiem inspiracji  na organizację wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, porad dotyczących pielęgnacji cery mamy panny młodej oraz pokazów kreacji dla świadkowych.
 

Pierwszych 500 par, które pojawią się na targach, zostanie powitanych lampką lemoniady oraz zestawem upominków lub rabatów specjalnych. Na targach zostanie rozdysponowanych również 270 nagród.
 

Początek targów - godz. 11:00. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy! /Źródło i fot. materiały promocyjne organizatorów/
 

 

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM (WT) Dodano: 2017-11-14 20:06:04