Wtorek, 22 maja 2018 Imieniny obchodzą: Helena, Wiesława, Roma
Szukaj:

Kategoria: Budżet obywatelski Nowego Sącza

Zmieniaj Nowy Sącz. Zgłoś wniosek w ramach BO 2018

Chcesz wspólnie zmieniać Nowy Sącz? Jest ku temu dobra okazja. Do końca czerwca można składać projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. Od dziś (10 maja) pozostał jeszcze jeden miesiąc i 20 dni.
 

Projekty zadań publicznych do budżetu obywatelskiego może złożyć każdy mieszkaniec Nowego Sącza, który w momencie wypełniania wniosku ma ukończone 16 lat. Projekty składane są na "formularzu zgłoszenia projektu", w wersji papierowej na dziennik podawczy Urzędu Miasta Nowego Sącza lub w wersji elektronicznej za pośrednictwem strony www.bo.nowysacz.pl.
 

Projekt zadania musi być kompletny, spójny a jego elementy muszą być powiązane logicznie, merytorycznie i miejscowo. Ten sam wnioskodawca może złożyć więcej niż jeden projekt. Do dyspozycji mieszkańców jest 2 mln zł. Zapoznaj się z regulaminem BO 2018 (link poniżej).
 

[regulamin BO]
 

Termin składania wniosków upływa 30 czerwca bieżącego roku. Wszystkie szczegóły i formularze wniosków znajdują się na stronie Budżetu Obywatelskiego www.bo.nowysacz.pl (poniżej link do strony).
 

[strona _BO]
 

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM (WT) Dodano: 2017-05-10 10:54:18