Wtorek, 25 września 2018 Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kleofas
Szukaj:

Komunikaty Biura Prasowego

„Zdążyć przed grypą”. Program szczepień ochronnych

Urząd Miasta Nowego Sącza organizuje i finansuje dla mieszkańców od 60. roku życia profilaktyczną akcję nieodpłatnych szczepień przeciw grypie. Szczepienia wykonywane będą w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „REMEDIUM” przy ul. Poniatowskiego 2 w Nowym Sączu.

dodano: 2018-09-25

czytaj całość

Program „Czyste Powietrze”. Spotkanie dla mieszkańców w sądeckim ratuszu

Sala reprezentacyjna sądeckiego ratusza wypełniła się wczoraj (24 września) po brzegi. Na zaproszenie prezydenta miasta Ryszarda Nowaka, mnóstwo mieszkańców Nowego Sącza wzięło udział w spotkaniu informacyjnym, dotyczącym programu „Czyste powietrze”, który zakłada finansowanie zarówno termomodernizacji, jak i wymiany źródeł ciepła.

dodano: 2018-09-25

czytaj całość

Budowa ronda na Helenie – zmiany w organizacji ruchu

We środę 26 września 2018 roku wyłączony zostanie ruch na skrzyżowaniu ulic: Starowiejska - Krakowska – Legionów. Możliwy będzie dojazd do posesji przy ul. Krakowskiej oraz ul. Legionów.

dodano: 2018-09-24

czytaj całość

Miasto Nowy Sącz „Samorządowym Liderem Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy”

Nowy Sącz został laureatem w Ogólnopolskim Programie Zwalczania Grypy. Wraz z Gminą Garbatka – Letnisko, miastem Sandomierz oraz Gdańskiem, otrzymał tytuł Eksperta w profilaktyce grypy. Tytuł odebrał dyrektor Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej Grzegorz Chochla.

dodano: 2018-09-24

czytaj całość

"Efektywność energetyczna dla ochrony powietrza". Konferencja w sądeckim ratuszu

Zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza Wojciech Piech otworzył konferencję zorganizowaną przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz PGNiG, w ramach Programu „Czyste Powietrze”.

dodano: 2018-09-24

czytaj całość

Rządowy program „Czyste powietrze” - przyjdź i dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie

W poniedziałek 24 września w sądeckim ratuszu odbędzie się spotkanie dotyczące program „Czyste powietrze”, który zakłada finansowanie zarówno termomodernizacji, jak i wymiany źródeł ciepła. Na zainteresowanych tym programem mieszkańców Nowego Sącza, w godzinach od 18:00 do 20:00, będą czekać przedstawiciele Ministerstwa Ochrony Środowiska oraz firm, które ten program obsługują.

dodano: 2018-09-23

czytaj całość

Hołd dla Polskiego Państwa Podziemnego. Uroczystości w Nowym Sączu

Parlamentarzyści, przedstawiciele władz lokalnych, organizacji kombatanckich i strzeleckich, poczty sztandarowe, wzięły udział w uroczystościach związanych z 79. rocznicą utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego i 74. rocznicą utworzenia I Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej. Miasto Nowy Sącz reprezentował zastępca prezydenta Wojciech Piech.

dodano: 2018-09-23

czytaj całość

Stypendia dla najlepszych uczniów "Elektryka" przyznane

Przez 10 miesięcy uczniowie Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych będą dostawać stypendia w wysokości 300 zł. Stypendia wręczył dziś uzdolnionym uczniom zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza Wojciech Piech.

dodano: 2018-09-21

czytaj całość

Weź udział w projekcie "Tele - Anioł"

Urząd Miasta Nowego Sącza zapraszamieszkańców do wzięcia udziału w projekcie pn. „Małopolski Tele-Anioł", współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

dodano: 2018-09-21

czytaj całość

Podziękowania dla zarządów nowosądeckich osiedli

Przedstawiciele 25. zarządów osiedli z Nowego Sącza spotkali się z prezydentem miasta Ryszardem Nowakiem, jego zastępcą Wojciechem Piechem, sekretarz miasta Edytą Brongiel oraz dyrektorami wydziałów Urzędu Miasta i prezesami spółek miejskich. Było to tradycyjne, coroczne spotkanie, podczas którego przewodniczący i członkowie zarządów otrzymali podziękowania za pracę na rzecz mieszkańców oraz organizację letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

dodano: 2018-09-20

czytaj całość