Środa, 23 sierpnia 2017 Imieniny obchodzą: Róża, Apolinary, Walerian
Szukaj:

Komunikaty Biura Prasowego

Zmiana terminu konferencji pn. „Sukcesja gospodarcza”

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów oraz na prośby wielu zainteresowanych przedsiębiorców, konferencja pn. „Sukcesja gospodarcza” planowana na najbliższy czwartek (24 sierpnia br.), odbędzie się w innym terminie.

dodano: 2017-08-22

czytaj całość

Zapraszamy na Artystyczną Integrację CHORZÓW - NOWY SĄCZ

W dniach 24 - 26 sierpnia br. zapraszamy na kolejna edycję Integracji Artystycznej CHORZÓW - NOWY SĄCZ, w ramach której zaprezentują się zespoły artystyczne z Chorzowskiego Centrum Kultury.

dodano: 2017-08-22

czytaj całość

XI Sądecki Jarmark Anielski przez cały weekend

W najbliższy weekend na sądeckim Rynku odbędzie się kiermasz rękodzieła artystycznego pod nazwą Sądecki Jarmark Anielski. Na dwudniowej imprezie spodziewanych jest około 50 wystawców. Na jarmark zaprasza Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

dodano: 2017-08-22

czytaj całość

Szampan dla Dudzica i Sandecji [sportowysacz.pl]

Niespodzianka stała się faktem. Sandecja wygrała drugi mecz na wyjeździe, po ciekawym i emocjonującym spotkaniu. Bohaterem spotkania był Bartłomiej Dudzic zdobywca dwóch goli i dzisiejszy jubilat, który skończył w dniu meczu 29 lat.

dodano: 2017-08-19

czytaj całość

"Jaś i Małgosia" w Teatrze Nowym

Oto i jest! Długo wyczekiwana przez wszystkich sympatyków Teatru Nowego premiera spektaklu: "Jaś i Małgosia. Siła rodzeństwa”. Premiera już 3 września o godzinie 15:00.

dodano: 2017-08-18

czytaj całość

Zarejestruj się w Miejskim Systemie Powiadamiania SMS

Bezpłatne wiadomości SMS z informacjami o możliwości wystąpienia poważnych zagrożeń, burz, silnych wiatrów, katastrof i powodzi oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych od 1 sierpnia 2014 roku docierają do wszystkich zainteresowanych Sądeczan.

dodano: 2017-08-18

czytaj całość

Urząd Miasta zawarł porozumienie z Radioklubem Nowy Sącz - SP9RNS

Zastępca prezydenta Jerzy Gwiżdż oraz Prezes Radioklubu Nowy Sącz - SP9RNS Paweł Kołodziej podpisali porozumienie dotyczące współpracy Miasta i Radioklubu w zakresie wykorzystania łączności radiowej dla potrzeb zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej, ochrony ludności oraz spraw obronnych. Jest to kolejny element rozwijający i wzmacniający bezpieczeństwo ob

dodano: 2017-08-18

czytaj całość

Apel o pomoc finansową dla powiatu chojnickiego na usuwanie skutków nawałnicy

Noc z 11 na 12 sierpnia 2017 r. zapisała się czarnymi literami w historii powiatu chojnickiego, a także kilku innych powiatów województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. W ciągu pół godziny kataklizm zmiótł z terenu powiatu chojnickiego blisko 16 tys. ha lasów, pozbawił dorobku całego życia kilkaset rodzin, pozostawił ogromne zniszczenia

dodano: 2017-08-17

czytaj całość

"Koncerty na domówce" – nowa wystawa w CIT

Jacek Lijana, Koncerty na domówce oraz Urząd Miasta Nowego Sącza,zapraszają na wernisaż wystawy fotografii połączony z koncertem grupy Standard Time Brothers . Koncert rozpoczynający wernisaż odbędzie się na deptaku przed budynkiem Centrum informacji Turystycznej przy ulicy Szwedzkiej 2 , przy świecącym drzewku na Jagiellońskiej.

dodano: 2017-08-16

czytaj całość

Uroczyste obchody 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej - Dnia Wojska Polskiego i Order św. Stanisława dla wiceprezydenta Jerzego Gwiżdża

Mszą świętą w Kościele Matki Bożej Niepokalanej z udziałem władz miasta i powiatu, przedstawicieli Parlamentu, organizacji kombatanckich, delegacji Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, służb mundurowych, a także Związku Strzeleckiego "Strzelec" i przedstawicieli sądeckich szkół, rozpoczęły się uroczyste obchody 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej

dodano: 2017-08-15

czytaj całość