Piątek, 18 sierpnia 2017 Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Laura
Szukaj:

XIX Jesienny Festiwal Teatralny

Aktorzy Teatru Gudejko w ostatnim dniu XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego

W ostatnim dniu XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego sądecka publiczność zobaczyła komedię "Między Łóżkami" Norma Fostera w reżyserii Artura Barcisia. Dużą porcję humoru zapewnili aktorzy Teatru Gudejko: Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Ankudowicz, Artur Barciś, Radosław Pazura i Lesław Żurek.

dodano: 2015-10-20

czytaj całość

"Między łóżkami" Norma Fostera w ostatnim dniu Festiwalu

Przed nami ostatni spektakl w ramach XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Na scenie zobaczymy Katarzynę Skrzynecką, Artura Barcisia, Radosława Pazurę, Katarzynę Ankudowicz i Lesława Żurka w komedii "Między łóżkami" Norma Fostera.

dodano: 2015-10-19

czytaj całość

"Pół na pół" - komedia z czarnym humorem

W przedostatnim dniu XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury publiczność zobaczyła Piotra Polka i Piotra Szwedesa w komedii "Pół na pół". Spektakl wyreżyserował Wojciech Malajkat.

dodano: 2015-10-19

czytaj całość

Spektakl "Złodziej" w obiektywie

Izabela Kuna, Renata Dancewicz, Cezary Żak, Jacek Braciak i Rafał Królikowski w obiektywie naszego fotografa. Wszystko po spektaklu "Złodziej" Erica Chappella, który został nagrodzony gorącą owacją i jako kolejna komedia zdobył uznanie festiwalowej publiczności.

dodano: 2015-10-19

czytaj całość

Koncert papieski "Historia Jana Pawła II pisana piaskiem"

Już dzisiaj (piątek, 16 października) o godz. 19:00 na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury zobaczymy niepowtarzalne, na skalę światową, widowisko artystyczne przygotowane zokazji 10. rocznicy śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II. W trakcie programu historię życia Świętego maluje piaskiem zwyciężczyni 6. edycji programu telewizyjnego "Mam Talent"

dodano: 2015-10-16

czytaj całość

"Lilka, cud miłości" w obiektywie i spotkanie autorskie z Rafałem Podrazą

Stało się już tradycją, że co roku podczas Jesiennego Festiwalu Teatralnego, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury możemy podziwiać ogólnopolską premierę teatralną. Tym razem publiczność mogła zobaczyć spektakl "Lilka, cud miłości" w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza. Gościem specjalnym wydarzenia był Paweł Sztompke, który wraz z Januszem Michalikiem

dodano: 2015-10-15

czytaj całość

Aktorzy Teatru POLONIA w obiektywie, czyli "Klaps! 50 twarzy Greya"

To był jeden z bardziej oczekiwanych spektakli XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Jeśli dodamy do tego doskonałą obsadę i prześmiewczą formę, nawiązującą do najsłynniejszego czytadła dla kobiet, to mamy idealny przepis na sukces.

dodano: 2015-10-13

czytaj całość

Aktorzy Teatru POLONIA w sztuce Gombrowicza

W poniedziałek (12 października) na festiwalowej scenie gościli aktorzy Teatru POLONIA z Warszawy, którzy zagrali w sztuce Witolda Gombrowicza "Zbrodnia z premedytacją" w reżyserii Izabelli Cywińskiej.

dodano: 2015-10-13

czytaj całość

"CO-OPERA" i kolejne muzyczne akcenty podczas Festiwalu

Niedziela 11 października była półmetkiem XIX Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zobaczyliśmy doskonałe połączenie muzyki klasycznej i popularnej, poezji i muzyki rozrywkowej, fuzji nowoczesności i klasyki, stoworzonej z bardzo dobrym smakiem. Wszystko podczas "CO-OPERY" Marcina Nierubca i Michała Zabłockiego.

dodano: 2015-10-12

czytaj całość

Znakomita gra aktorów i uznanie publiczności, czyli "Damy i Huzary"

Aktorzy Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu po raz kolejny pokazali doskonałe umiejętności. Tym razem zdobyli uznanie festiwalowej publiczności spektaklem "Damy i Huzary" Aleksandra Fredry w reżyserii Janusza Michalika.

dodano: 2015-10-11

czytaj całość