Czwartek, 25 maja 2017 Temp. max: 15 °C
Temp. min: 9 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1014.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Grzegorz, Urban, Magda
Szukaj:

Informacje dla NGO

Art Senior w Art Cafe

Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku w jubileuszowym roku 725-lecia Nowego Sącza zaprasza na wystawę prac plastycznych powstałych podczas warsztatów prowadzonych przez artystę plastyka Jerzego Michalaka pt.: "Art Senior w Art Cafe". Wystawa odbędzie się w dniu 23 maja o godzinie 17.00 w Klubie Sztuki Art Cafe ul. Kościuszki.

dodano: 2017-05-23

czytaj całość

Ta nasza młodość - wernisaż wystawy

Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, w jubileuszowym roku 725-lecia Nowego Sącza zaprasza na wystawę prac powstałych podczas warsztatów fotograficznych prowadzonych przez artystę fotografika Piotra Droździka. Wernisaż odbędzie się w dniu 26 maja 2017 r. o godz. 17.00 w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Szwedzka 2.

dodano: 2017-05-23

czytaj całość

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa W Nowym Saczu zaprasza na sesję inspiracyjną

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu zaprasza na Sesję Inspiracyjną "Turkusowa organizacja- w poszukiwaniu nowego modelu zarządzania".

dodano: 2017-05-17

czytaj całość

Otwarty konkurs ofert „Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych oraz przeciwdziałanie narkomanii”

Prezydent Miasta Nowego Sącza ogłasza otwarty konkurs ofert z obszaru „Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych oraz przeciwdziałanie narkomanii”, na zlecenie realizacji zadania publicznego:„Podejmowanie działań pomocowych, akcji, konkursów i imprez okolicznościowychmających na celu ograniczenie zjawisk patologicznych”.

dodano: 2017-05-15

czytaj całość

VIII Międzynarodowy Dzień Tańca

Miejski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie ADeeM oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na VIII Międzynarodowy Dzień Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka.

dodano: 2017-05-15

czytaj całość

Newsletter Biura Organizacji Pozarządowych

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem Newsletteru Biura Organizacji Pozarządowych.

dodano: 2017-05-12

czytaj całość

Centrum Seniora w Nowym Sączu

W Nowym Sączu powstaje Sądeckie Centrum Seniora. To miejsce, gdzie sądeccy seniorzy będą mogli spędzać aktywnie czas. Będzie ono również spełniać funkcje centrum koordynacji działań podejmowanych na rzecz szeroko pojętej aktywizacji ludzi starszych. Placówka będzie się mieścić przy ul. Szwedzkiej 2, w pomieszczeniach dawnej galerii BWA. Miasto pozyskało na uruchomienie Centrum 119 tys. złotych w ramach programu Senior+.

dodano: 2017-05-05

czytaj całość

Otwarty konkurs ofert z obszaru "Wzmocnienie sektora pozarządowego"

Prezydent Miasta Nowego Sącza mając na uwadze potrzebę zwiększenia atrakcyjności i konkurencyjności sądeckich organizacji pozarządowych w ubieganiu się o dofinansowanie wkładów własnych do projektów pozyskanych ze źródeł zewnętrznych ogłasza otwarty konkurs ofert.

dodano: 2017-04-28

czytaj całość

Poza Stereotypem- Senior Roku 2016

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza do zgłaszania kandydatów do tytułu Seniora Roku 2016 w XI Małopolskim Plebiscycie „Poza Stereotypem - Senior Roku 2016”.

dodano: 2017-04-18

czytaj całość

Otwarty konkurs ofert z obszaru "Kultura fizyczna"

Prezydent Miasta Nowego Sącza ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z obszaru „Kultura fizyczna” pn. Prowadzenie na terenie Miasta Nowego Sącza lokalnego ośrodka „Kibice Razem 2017”.

dodano: 2017-04-06

czytaj całość