Poniedziałek, 27 marca 2017 Temp. max: 11 °C
Temp. min: 2 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1028.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Lidia, Ernest, Rupert
Szukaj:

Informacje dla NGO

Otwarty konkurs ofert z obszaru "Kultury fizycznej"

Prezydent Miasta Nowego Sącza ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w obszarze "Kultura fizyczna".

dodano: 2017-03-21

czytaj całość

Spotkanie informacyjne dotyczące konkursu w ramach Osi Priorytetowej I Osoby młode na rynku pracy.

W imieniu Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu w ramach Osi Priorytetowej I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty konkursowe, Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z EFS.

dodano: 2017-03-17

czytaj całość

Szansa dla organizacji z Małopolski: konkurs „Adamed dla Seniora” trwa!

O 30 000 zł będą rywalizować organizacje z całej Polski, podejmujące działania w zakresie aktywizacji osób starszych. Celem konkursu ogłoszonego przez Grupę Adamed jest zwrócenie uwagi na ciągle istniejący problem niewykorzystanego potencjału seniorów.

dodano: 2017-03-15

czytaj całość

Małopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej zaprasza

Inkubator Ekonomii Społecznej w Nowym Sączu posiada ciekawą ofertę dla stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni i innych podmiotów ekonomii społecznej. Szczegóły poniżej:

dodano: 2017-03-13

czytaj całość

Rusza trzecia edycja budżetu obywatelskiego miasta Nowego Sącza

Budżet Obywatelski Nowego Sącza to inicjatywa, dzięki której sądeczanie mogą czuć się współodpowiedzialni za to, co dzieje się w mieście.

dodano: 2017-03-08

czytaj całość

Zostaw swój 1% w Małopolsce

Trwa okres składania rocznych zeznań podatkowych (PIT). Do 2 maja 2017 r., wypełniając PIT, mają Państwo możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Od 2007 roku Województwo prowadzi kampanię zachęcającą Małopolan do odpisu 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego działających na terenie Małopolski.

dodano: 2017-02-28

czytaj całość

Otwarty konkurs ofert z obszaru "Pomoc Społeczna"

Prezydent Miasta Nowego Sącza ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w obszarze "Pomoc społeczna".

dodano: 2017-02-28

czytaj całość

Seminarium "O zdrowiu Sadeczan na wiosnę"

Fundacja Sądecka zaprasza na seminarium, które odbędzie się w dniu 9 marca 2017 roku w MCK Sokół.Tematy spotkania: podstawowa opieka zdrowotna w Polsce w świetle nowej ustawy, smog i jego wpływa na zdrowie człowieka i wiele innych, a także rozstrzygnięcie plebiscytu "Twój sądecki lekarz rodzinny" oraz "Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi"

dodano: 2017-02-24

czytaj całość

Konsultacje społeczne nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Małopolski.

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski.

dodano: 2017-02-23

czytaj całość

Szkolenie "Zasady zakładania podmiotów ekonomii społecznej".

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomi Społecznej zaprasza na szkolenie "Zasady zakładania podmiotów ekonomii społecznej" Szczegóły na plakacie.

dodano: 2017-02-20

czytaj całość