Czwartek, 18 stycznia 2018 Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata
Szukaj:

Najnowsze wydarzenia

Nowe autobusy, dworzec i inteligentne systemy. 40 milionów złotych dla MPK

Trzydzieści dwa ekologiczne autobusy, nowy dworzec autobusowy i parking typu Park&Ride – takie między innymi inwestycje zostaną sfinansowane dzięki czterdziestu milionom dotacji, jakie otrzyma Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Nowym Sączu. Dziś (17 stycznia) w ratuszu nastąpiło przekazanie umowy gwarantującej dofinansowanie. [ czytaj więcej ]


30 milionów na stadion Sandecji. Podpisanie umowy w Warszawie

W Warszawie odbyło się dziś (11 stycznia) podpisanie pierwszej w kraju umowy pomiędzy Polskim Funduszem Rozwoju a Nowym Sączem i pięcioma innymi gminami z Sądecczyzny. Za około 30 mln złotych PFR stał się mniejszościowym udziałowcem spółki Sądeckie Wodociągi. W imieniu Nowego Sącza umowę podpisali prezydent miasta Ryszard Nowak i prezes spółki Janusz Adamek.

dodano: 2018-01-12 czytaj całość

Nowy Sącz na drugim miejscu w ogólnopolskim rankingu

Sukces nowosądeckiego samorządu. Nowy Sącz ponownie uplasował się na drugiej pozycji w kategorii miast na prawach powiatu w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów 2017. Ranking organizuje Związek Powiatów Polskich.

dodano: 2018-01-17 czytaj całość

Senior to brzmi dumnie: otwarcie Sądeckiego Centrum Seniora

- To Centrum jest dla was – powiedział prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak otwierając oficjalnie Sądeckie Centrum Seniora (16 stycznia). Placówka mieści się w dawnych pomieszczeniach Biura Wystaw Artystycznych przy ul. Jagiellońskiej 8 i już cieszy się dużą popularnością.

dodano: 2018-01-16 czytaj całość

Dobra ocena sądeckiej policji i podziękowania dla władz Nowego Sącza

Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak wziął dziś (15 stycznia) udział w odprawie sądeckich policjantów, podczas której podsumowana została ich działalność w 2017 roku. W odprawie uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor Krzysztof Pobuta.

dodano: 2018-01-15 czytaj całość


"Wspierajmy się w trudach": spotkanie na Nawojowskiej

Wspierajmy się w trudach i dzielmy radości – pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 15 odbyło się spotkanie noworoczne seniorów osiedla Nawojowska (17 stycznia). Spotkanie przygotowały przewodnicząca zarządu osiedla Bogumiła Pawlikowska i dyrektor szkoły Jadwiga Kopeć. Gościem spotkania był zastępca prezydenta Nowego Sącza Wojciech Piech.

dodano: 2018-01-18 czytaj całość

"Bądźcie dla siebie dobrymi sąsiadami" – przesłanie dla seniorów z osiedla Millenium

Po raz dziewiętnasty seniorzy z osiedla Millenium zostali zaproszeni przez zarząd osiedla, któremu przewodniczy Krystyna Krzyżanowska-Galas, na spotkanie świąteczno-noworoczne. Tradycyjnie odbyło się ono w salach Klasztoru Sióstr Niepokalanek, tak zwanym Białym Klasztorze, który znajduje się na terenie Millenium.

dodano: 2018-01-17 czytaj całość

Na spotkaniu noworocznym w Oddziale PTTK "Beskid"

Tradycja spotkań opłatkowych nie ominęła Oddziału PTTK "Beskid" w Nowym Sączu. Świąteczno-noworoczne spotkanie działaczy Oddziału odbyło się w siedzibie Oddziału z udziałem zastępcy prezydenta Nowego Sącza Wojciecha Piecha i przewodniczącego Rady Miasta Janusza Kwiatkowskiego (15 stycznia).

dodano: 2018-01-16 czytaj całość

Nowosądeccy samorządowcy z życzeniami u arcybiskupa Marka Jędraszewskiego

W sali obrad Rady Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa po raz 27. odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe samorządów Małopolski i Polski, zorganizowane przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski oraz Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP. W spotkaniu udział wzięli samorządowcy z Nowego Sącza.

dodano: 2018-01-16 czytaj całość


Ogłoszenie o konkursie pt.: „ARCHITEKTURA NOWEGO SĄCZA XXI WIEKU na najlepszy obiekt architektury powstały latach 2013-2017 w Nowym Sączu”

konkurs pt.: „ARCHITEKTURA NOWEGO SĄCZA XXI WIEKU na najlepszy obiekt architektury powstały latach 2013-2017 w Nowym Sączu”

dodano: 2017-11-03 czytaj całość

Zawiadomienie w związku z podjęciem decyzji o przeznaczeniu do zbycia nieruchomości obejmującej działki gruntu (...) położone w Nowym Sączu przy ul. B. Chrobrego

Zawiadomienie w związku z podjęciem decyzji o przeznaczeniu do zbycia nieruchomości obejmującej działki gruntu (...) położone w Nowym Sączu przy ul. B. Chrobrego

dodano: 2018-01-18 czytaj całość

Informacja o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru na stanowisko urzędnicze w Wydziale Architektury i Budownictwa w Urzędzie Miasta Nowego Sącza

Informacja o kandydatach, którzy zgłosili się do naboru na stanowisko urzędnicze w Wydziale Architektury i Budownictwa w Urzędzie Miasta Nowego Sącza

dodano: 2018-01-17 czytaj całość

Ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze w Kancelarii w Urzędzie Miasta Nowego Sącza

Ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze w Kancelarii w Urzędzie Miasta Nowego Sącza

dodano: 2018-01-17 czytaj całośćInformacje o jakości powietrza

dodano: 2015-02-04Monitoring lokalny jakości powietrza:
Wartości średnie z ostatniej godziny

PM10 [µg/m3] PM2.5 [µg/m3] indeks jakości powietrza
0-200-12bardzo dobry
21-6013-36dobry
61-10037-60umiarkowany
101-14061-84dostateczny
141-20085-120zły
> 200 > 120 bardzo zły

Stężenie pyłów zawieszonych w powietrzu [μg/m³]
Zobacz wyniki średniogodzinne

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!
Miesięcznik informacyjny Urzędu Miasta Nowego Sącza - litopad-grudzień 2017
System Informacji Przestrzennej Nowego Sącza
Rewitalizacja
Budowa Mostu Heleńskiego
Uchwała krajobrazowa
PRZEDSIĘBIORCA 2017 - MÓJ SPOSÓB NA BIZNES
Odpady od 1.01.2018
Konsultacje społeczne
NKR
Budżet obywatelski Nowego Sącza
dotacje-ochrona-srodowiska
Rezerwacje wizyt Wds.Przedsiębiorczości
Powiadamianie SMS
e-PUAP
poreczenia kredytowe
Nowosądeckie Forum Seniorów
Rodzina 500+
Polityka społeczna