Wtorek, 21 października 2014 Temp. max: 17 °C
Temp. min: 7 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1012.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Urszula, Jakub, Hilary
Szukaj:

Gospodarka odpadami

Jesienna wystawka

Urząd Miasta Nowego Sącza - Wydział Gospodarki Komunalnej uprzejmie informuje, że od 06 października 2014 r. na terenie miasta Nowego Sącza rozpocznie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego tzw. "wystawka".

dodano: 2014-09-05

czytaj całość

Informacja o osiągniętych przez Miasto Nowy Sącz wymaganych poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania w 2013 roku.

Uprzejmie informujemy, że w roku 2013 wymagane prawem poziomy recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zostały osiągnięte.

dodano: 2014-04-16

czytaj całość

Informacja dla firm, instytucji, przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w sprawie oznakowania pojemników przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych

Informacja dla firm, instytucji, przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą dotyczy właściwego oznakowania pojemników przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych. Informacja ta została sporządzona w związku z problemami jakie zostały ujawnione w trakcie realizacji przez Wykonawcę usługi odbioru odpadów komunalnych.

dodano: 2014-03-06

czytaj całość

Wiosenna wystawka

Urząd Miasta Nowego Sącza - Wydział Gospodarki Komunalnej uprzejmie informuje, że od 31 marca 2014 r. na terenie miasta Nowego Sącza rozpocznie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego tzw. "wystawka", która zakończy się 11 kwietnia 2014 r.

dodano: 2014-03-05

czytaj całość

Informacja dla właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne

Urząd Miasta Nowego Sącza – Wydział Gospodarki Komunalnej, uprzejmie informuje, że każdorazowe odbieranie odpadów komunalnych (tj. opróżnienie pojemników) powinno być potwierdzone przez odbierającego odpady i podmiot wytwarzający odpady.

dodano: 2014-01-23

czytaj całość

NOWY KALENDARZ KOMUNALNY na 2014 r.

Uprzejmie informujemy, że jest już dostępny nowy harmonogram odbierania odpadów komunalnych dla nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej oraz nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne.

dodano: 2013-12-18

czytaj całość

Informator dla firm, instytucji, przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, w sprawie odbioru odpadów komunalnych

W związku z licznymi zapytaniami i wątpliwościami w sprawie wyliczenia opłaty miesięcznej za odpady komunalne powstałe na terenie nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z Informatorem.

dodano: 2013-12-16

czytaj całość

Nowy regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza

Uprzejmie informujemy, że uległ zmianie aktualny regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza.Nowy regulamin stanowi załącznik do Uchwały Nr LI/501/2013 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 30 lipca 2013 r.w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza.

dodano: 2013-10-23

czytaj całość

Zmiana terminu płatności opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Wydział Wymiaru i Księgowości Podatków informuje, że obowiązujące dotychczas miesięczne terminy płatności opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi uległy zmianie.

dodano: 2013-10-15

czytaj całość

Jesienna wystawka

7 października 2013 r. rozpocznie się jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz wielkogabarytowego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego tzw. "wystawka". Zbiórka potrwa do 18 października.

dodano: 2013-09-10

czytaj całość