Poniedziałek, 18 marca 2019 Imieniny obchodzą: Cyryl, Edward, Anzelm
Szukaj:

Budowa nowego Mostu Heleńskiego

Prezydent w Ministerstwie Rozwoju. Umowa na dofinansowanie budowy Mostu Heleńskiego podpisana!

Z udziałem Wiceministra Rozwoju Witolda Słowika, Wiceministra Finansów Wiesława Janczyka oraz Wicewojewody Małopolskiego Józefa Gawrona, w Ministerstwie Rozwoju odbyło się oficjalne podpisanie umów dotyczących unijnego dofinansowania strategicznych inwestycji drogowych w czterech miastach: Nowym Sączu, Toruniu, Sosnowcu i Gorzowie Wielkopolskim.

dodano: 2017-03-03

czytaj całość

O szynobusie i rozwiązaniach komunikacyjnych na czas budowy Mostu Heleńskiego

Podczas konferencji prasowej w sądeckim Ratuszu prezydent Ryszard Nowak wyjaśniał kwestie rozwiązań komunikacyjnych, które mogą wpłynąć na zmniejszenie utrudnień w ruchu podczas budowy nowego Mostu Heleńskiego na rzece Dunajec. Podkreślił, że jedną z propozycji jest uruchomienie szynobusu na trasie Marcinkowice - Nowy Sącz, jednak ostateczna decyzja

dodano: 2017-03-27

czytaj całość

"To wielki sukces naszego miasta" [VIDEO]

Zwiększona do poziomu 77 mln zł kwota dofinansowania do budowy nowego Mostu Heleńskiego była głównym tematem dzisiejszego spotkania prezydenta Ryszarda Nowaka z przedstawicielami sądeckich mediów. - Chcę państwa poinformować o wielkim sukcesie miasta - o uzyskaniu dofinansowania 85 proc. inwestycji, którą chcemy przeprowadzić w tym i przyszłym roku

dodano: 2017-02-28

czytaj całość

Nowy Sącz: Parlamentarzyści wspólnie dla ważnej inwestycji [VIDEO]

Zwiększenie dofinansowania budowy nowego Mostu Heleńskiego z obecnych 27 do 85 procent, było głównym tematem konferencji prasowej Pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nowosądecko-podhalańskim i Wiceministra Finansów Wiesława Janczyka oraz sądeckich parlamentarzystów. Gospodarzem spotkania był prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

dodano: 2017-01-17

czytaj całość

Więcej pieniędzy na Most Heleński? Są szanse

Most Heleński zostanie dofinansowany w 85 procentach? Starania w tym kierunku prowadzą sądeccy parlamentarzyści, którzy dziś (16. stycznia) poinformowali o tym na konferencji prasowej w ratuszu.

dodano: 2017-01-16

czytaj całość

Nowy Sącz: Tak będzie wyglądał nowy Most Heleński

Zgodnie z zapowiedziami prezydenta Ryszarda Nowaka w tym roku rozpoczynamy budowę nowego Mostu Heleńskiego i przebudowę układu komunikacyjnego po obu stronach Dunajca. - Marzenia stają się rzeczywistością - skomentował krótko prezydent Nowak.

dodano: 2017-01-11

czytaj całość