Niedziela, 22 lipca 2018 Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Bolesława
Szukaj:

Kategoria: Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje (11 sierpnia): zajęcia sportowe na obiektach MOSiR

Drugi tydzień sierpnia w ramach akcji Bezpieczne wakacje zakończy się zdecydowanie na sportowo. Piątek (11 sierpnia) to czas atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
 


Zapraszamy w ramach zorganizowanych grup na zajęcia na basenie oraz na ściance wspinaczkowe (ul. Nadbrzeżna). Dodatkowo sportowe atrakcje czekają na uczestników zajęć na hali sportowej przy ul. Na Rurach.

Uzupełnieniem oferty Bezpiecznych wakacji w tym dniu jest wycieczka do Muszyny. Tam niezmiennie największą popularnością cieszą się baseny ze zjeżdżalniami, choć dzieci będą miały również okazje poznać inne atrakcje uzdrowiskowego miasta. Wśród nich między innymi Ogrody Sensoryczne i Ogrody Biblijne.

Jak się zapisywać?
 
Liczba miejsc na zajęciach i innych imprezach jest ograniczona. Zapisywać się na zajęcia i wycieczki można za pośrednictwem Zarządów Osiedli, a w niektórych wypadkach bezpośrednio u organizatorów.
 
[Harmonogram Bezpiecznych Wakacji 2017]

Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Informacji Wakacyjnej przy ul. Lenartowicza  4, tel. 18 442 0519. Szczegółowy harmonogram Bezpiecznych Wakacji zamieszczamy zawsze na stronie miasta Nowego Sącza www.nowysacz.pl w zakładce Bezpieczne Wakacje. Zapraszamy!

 

Autor: Krzysztof Witowski, fot MOSiR Dodano: 2017-08-10 09:23:46