Niedziela, 22 lipca 2018 Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Bolesława
Szukaj:

Kategoria: Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje (10 sierpnia): Piratoons i zajęcia wokalno-taneczne

Niezwykle ciekawie zapowiada się kolejny dzień Bezpiecznych wakacji. 10 sierpnia (czwartek) zapraszamy dzieci do odbycia niezwykłej podróży z grą planszową Piratoons. Zajęcia pn. "Łowcy skarbów" odbędą się w sklepie Hobbity (Jagiellońska 50a). Dodatkowo, dla miłośników występów scenicznych, Miejski Ośrodek Kultury (Al. Wolności 23) przygotował zajęcia taneczno-wokalne dla dzieci w wieku 7-10 lat.
 


Basen i ścianka wspinaczkowa (ul. Nadbrzeżna 34), a także hala sportowa MOSiR (ul. Na Rurach), to miejsca, gdzie w ramach zorganizowanych grup nadal można aktywnie spędzać wolny czas w ramach akcji Bezpieczne wakacje 2017. Zajęcia zawsze odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, a co najważniejsze, nigdy nie można się na nich nudzić.

W tym dniu odbędzie się także wycieczka do Muszyny, gdzie oprócz basenowych atrakcji uczestnicy na pewno odnajdą kolejne ciekawe miejsca i dużą ilość atrakcji. Wśród nich Ogrody Biblijne czy Ogrody Sensoryczne z wieżą widokową.


Poprzez świetlice środowiskowe można zapisywać się również na warsztaty filmowe pn. Akademia "Multimedia - Świat Przyszłości",a  doskonałym uzupełnieniem oferty na czwartek (10 sierpnia) jest spotkanie w Sądeckiej Bibliotece Publicznej oddział dla dzieci (ul. Lwowska 21). Tam zapraszamy na wakacyjne poczytanki, czyli spotkanie w krainie bajek dla przedszkolaków.

Z jakich jeszcze atrakcji możemy skorzystać w tym dniu?
[harmonogram Bezpiecznych Wakacji 2017].


Jak się zapisywać?
 
Liczba miejsc na zajęciach i innych imprezach jest ograniczona. Zapisywać się na zajęcia i wycieczki można za pośrednictwem Zarządów Osiedli, a w niektórych wypadkach bezpośrednio u organizatorów.
 
Szczegółowe informacje można uzyskać w Centrum Informacji Wakacyjnej przy ul. Lenartowicza  4, tel. 18 442 0519. Szczegółowy harmonogram Bezpiecznych Wakacji zamieszczamy zawsze na stronie miasta Nowego Sącza www.nowysacz.pl w zakładce Bezpieczne Wakacje. Zapraszamy!
 

fot. www.hobbity.eu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu

Autor: Krzysztof Witowski Dodano: 2017-08-09 09:22:15