Poniedziałek, 18 czerwca 2018 Imieniny obchodzą: Elżbieta, Marek, Paula
Szukaj:

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne Wakacje (31 sierpnia): dziękujemy i zapraszamy za rok

Bezpieczne Wakacje 2017 dobiegają końca. Co będziemy wspominać? Wycieczki, zajęcia w domach kultury i bibliotekach, na basenie i strzelnicy? Każda z tych propozycji była ciekawa, wciągająca i warta uwagi. Dzięki nim wakacje były tak atrakcyjne i tak szybko minęły…

dodano: 2017-08-29

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (30 sierpnia): Dudi rusza w podróż

Kim jest Dudi? To żółta ośmiorniczka i jak to ośmiorniczka, żyje sobie pod wodą. Gdzie indziej zresztą nie może, nawet gdyby chciała – ludzie zniszczyli bowiem życie na Ziemi. Jego resztki przetrwały tylko w otchłani.

dodano: 2017-08-28

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (29 sierpnia): byli sobie podróżnicy

We wtorek w Miejskim Ośrodku Kultury dobiegają końca zajęcia wokalne dla dzieci w wieku 7 – 14 lat. Kto jednak chce i lubi śpiewać, może to robić nadal, w prowadzonym przez Natalię Zabrzeską zespole Bel Corda.

dodano: 2017-08-28

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (28 sierpnia): śpiewać każdy może

Dobiegły końca wycieczki do stanicy harcerskiej w Kosarzyskach. Jak widać na zdjęciach, przebiegły pod znakiem gier i zabaw w pięknych okolicznościach przyrody Beskidu Sądeckiego. Bardziej spostrzegawczy mogli znaleźć owoce leśnego runa.

dodano: 2017-08-24

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (25 sierpnia): Kosarzyska całkiem z bliska

Do końca wakacji już niewiele czasu, tym bardziej warto skorzystać z okazji, które oferują tegoroczne Bezpieczne Wakacje. Piątek przebiegnie pod dyktando wydarzeń o charakterze turystycznym i sportowym.

dodano: 2017-08-23

czytaj całość

Bezpieczne Wakacje (24 sierpnia): spacerkiem po Nowym Sączu

Zakończył się kolejny cykl warsztatów filmowych pod nazwą Multimedia – Świat Przyszłości. Efekt tych warsztatów, przygotowany przez uczestników, nosi tytuł Spacerkiem po Nowym Sączu (do obejrzenia poniżej). Zajęcia adresowane były do młodzieży kończącej gimnazjum i rozpoczynającej liceum.

dodano: 2017-08-18

czytaj całość

Bezpieczne wakacje (18 sierpnia): radosny koniec tygodnia z atrakcjami dla dzieci

To będzie radosny i kolorowy koniec tygodnia w ramach akcji Bezpieczne wakacje 2017. W piątek (18 sierpnia) zapraszamy na wyjątkowe atrakcje dla dzieci (do lat 12) do Bajkolandu (Galeria Sandecja oraz Galeria Trzy Korony). Doskonałym uzupełnieniem zajęć na ten dzień będą lekcje pływania na krytej pływalni przy ul. Nadbrzeżnej.

dodano: 2017-08-17

czytaj całość

Bezpieczne wakacje (17 sierpnia): "Dziadek do orzechów" w Miejskim Ośrodku Kultury

To będzie niezwykle ciekawy dzień! W czwartek (17 sierpnia) na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu zostanie wystawiony spektakl "Dziadek do orzechów" w wykonaniu aktorów Grupy teatralnej "Cudoki - Szuroki". To jedna z atrakcji przygotowanych dla zorganizowanych grup w ramach akcji Bezpieczne wakacje 2017.

dodano: 2017-08-16

czytaj całość

Bezpieczne wakacje (16 sierpnia): dni otwarte Policji oraz "Piękna i Bestia" w Kinie Helios

Przed nami druga połowa sierpnia z atrakcjami przygotowanymi w ramach Bezpiecznych wakacji 2017. Już jutro (środa, 16 sierpnia) szczególnie gorąco zapraszamy do Komendy Miejskiej Policji, gdzie odbywają się dni otwarte. W tym czasie stróżowie prawa przedstawią kulisy swojej niełatwej, codziennej pracy. To z pewnością zainteresuje wszystkich tych, którzy już

dodano: 2017-08-15

czytaj całość

Bezpieczne wakacje (14 sierpnia): basen, wycieczka i warsztaty filmowe

W oczekiwaniu na dzień wolny, który przypada we wtorek (15 sierpnia), w poniedziałek zapraszamy na trzy atrakcje, przygotowane w ramach akcji Bezpieczne wakacje 2017. Tym razem w programie zajęcia na basenie i możliwość doskonalenia swoich umiejętności pływackich pod okiem doświadczonych ratowników. Druga propozycja to wycieczka do Stanicy ZHP w Kosarzyskach

dodano: 2017-08-13

czytaj całość