Piątek, 22 lutego 2019 Imieniny obchodzą: Marta, Małgorzata, Nikifor
Szukaj:

Kategoria: Bezpieczne ferie

Bezpieczne Ferie 2018

W najbliższy poniedziałek 12 lutego, spektaklem teatralnym "Wierszyk-owo" w wykonaniu Grupy Artystycznej Mocni, rozpocznie się nowosądecka akcja "Bezpieczne Ferie 2018". Program akcji przedstawił na konferencji prasowej w ratuszu dyrektor Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej Urzędu Miasta Grzegorz Chochla.
 


 

- Na każdy dzień przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży kilkanaście różnych zajęć i imprez równolegle – od wyjazdów poprzez zajęcia na terenie miasta. Chcę zaznaczyć, że są to zajęcia absolutnie bezpłatne, są finansowane przez Urząd Miasta Nowego Sącza - mówił dyrektor Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej  Urzędu Miasta Grzegorz Chochla. Dodał także: - W ramach tych zajęć zapewniamy opiekę, którą będą sprawować pracownicy szkół i placówek oświatowych oraz pracownicy świetlic środowiskowych. Podczas wyjazdów dzieci i młodzież będą ubezpieczone oraz dostaną ciepły posiłek.

W programie tegorocznych Bezpiecznych Ferii znajdzie się wiele atrakcji, które z pewnością ucieszą najmłodszych mieszkańców Nowego Sącza. W ich organizacje włączyły się różne instytucje z terenu miasta: Miejski Ośrodek Kultury, Pałac Młodzieży, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Sądecka Biblioteka Publiczna, Klub Sportowy Evan oraz Komenda Miejska Policji.
Zajęcia będą odbywały się w wyżej wymienionych placówkach, a także między innymi na Strzelnicy Ligii Obrony Kraju, w kręgielni Atom, na Stacji Cieniawa Ski oraz w salach zabaw: Bajkoland, Ufoland i Mały Robinson. Nowością w tym roku będą zajęcia taneczne w NO LIMIT Dance Academy i seanse w Kinie Helios.
 

Zapisy przyjmowane są w zarządach osiedli i świetlicach środowiskowych, a wszelkich informacji na temat akcji udziela Biuro Bezpiecznych Ferii, które znajduje się przy ulicy Lenartowicza 4, tel. 442 05 19, czynne w godzinach od 7.00 do 15.00.
 

[POBIERZ PROGRAM BEZPIECZNYCH FERII 2018]

Autor: Referat Komunikacji Społecznej UM /MZ/ Dodano: 2018-02-08 12:51:24