Środa, 22 listopada 2017 Imieniny obchodzą: Cecylia, Marek
Szukaj:

Bezpieczne ferie

Familiada. Sportowo i zabawowo na koniec Bezpiecznych Ferii

Wbijanie gwoździ, wieszanie (i zdejmowanie) bielizny ze sznura na czas i wiele innych widowiskowych i emocjonujących konkurencji znalazło się w programie I Nowosądeckiej Familiady Sportowej (10 lutego). Impreza zorganizowana przez MOSiR zakończyła program tegorocznych Bezpiecznych Ferii.

dodano: 2017-02-10

czytaj całość

10 lutego: Nowosądecka Familiada Rodzinna

Dobiegają końca Bezpieczne Ferie 2017. Jutro Urząd Miasta i współorganizatorzy zapraszają sportowo na basen i lodowisko. Sądecka Biblioteka Publiczna Oddział dla dzieci i młodzieży proponuje zajęcia interdyscyplinarne z elementami języka angielskiego "Z Nelą dookoła świata". O godzinie 10:00 w hali sportowej MOSiR rozpocznie się I Nowosądecka Familiada

dodano: 2017-02-09

czytaj całość

Bal "Radość wasza - radość nasza": królowa i król wybrani!

Ośmioletnia Emilia Lorek i dwu i pół roczny Konrad Cisowki zostali wybranymi przez prezydenra Ryszarda Nowaka królową i królem XVII Integracyjnego Balu "Radość wasza - radość nasza", zorganizowanego przez Stowarzyszenie "Beskidzkie Więzi" na czele z Arturem Czerneckim.

dodano: 2017-02-09

czytaj całość

9 lutego: Radość Nasza Radość Wasza

Przed nami ostatnie dni Bezpiecznych Ferii 2017. Zapraszamy do wzięcia udziału w Balu Radość Nasza Radość Wasza w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (ul. Nadbrzeżna), który rozpocznie się o godz. 10:00. Jutro w Sądeckiej Bibliotece Publicznej Oddział dla dzieci i młodzieży uczestnicy spotkania staną się odkrywcami tajemnic podwodnego i podziemnego świata.

dodano: 2017-02-08

czytaj całość

"Nuda" w MOKu

Miejski Ośrodek Kultury przygotował warsztaty i spektakl "Nuda" dla młodzieży od 13 lat. Po spektaklu odbyły się rozmowy na tematy nurtujące młodzież w tym wieku. Zobacz video z tego wydarzenia będącego częścią Bezpiecznych Ferii 2017.

dodano: 2017-02-08

czytaj całość

Bezpieczne ferie z tenisem stołowym

W dniu 6. lutego w Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR, już po raz kolejny, odbył się Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej ten wpisał się program akcji "Bezpieczne Ferie 2017" . Inicjatorem imprezy była Aleksandra Ślusarek Dyrektor Zespołu Świetlic Środowiskowych.

dodano: 2017-02-08

czytaj całość

8 lutego: podchody literackie i Monster Trucki

Kolejny dzień Bezpiecznych Ferii 2017 przed nami! Dzisiaj na naszych milusińskich czekają dni otwarte Miejskiej Policji, podchody literackie "Tropiciele na szlaku: Młodzi detektywi w poszukiwaniu zagadek przyrodniczych", "Monster Truck" w kinie HELIOS, warsztaty robotów i "Jestem poliglotą" w Pałacu Młodzieży oraz warsztaty teatralne dla młodzieży od lat 13

dodano: 2017-02-07

czytaj całość

LOK: Zajęcia na strzelnicy

W ramach Bezpiecznych Ferii 2017 na strzelnicy Ligii Obrony Kraju w Nowym Sączu odbyły się zajęcia ze strzelania. W zajęciach uczestniczą dwie 15. osobowe grupy. Uczestnicy strzelają z broni pneumatycznej i broni kulowej, ucząc się jej obsługi.

dodano: 2017-02-07

czytaj całość

7 lutego: Sing, Nuda i Dziki Zachód

Już jutro kolejne atrakcje w ramach Bezpiecznych Ferii 2017, a wśród nich film "Sing" do obejrzenia w kinie HELIOS. Pałac Młodzieży zaprasza na zajęcia "W świecie Dzikiego Zachodu i warsztaty robotów. Miejski Ośrodek Kultury przygotował warsztaty Breakdance dla dzieci i młodzieży oraz spektakl "Nuda" dla młodzieży od 13 lat (po spektaklu odbędą się rozmowy

dodano: 2017-02-06

czytaj całość

6 lutego: "Laboratorium w szufladzie", "Wyginam śmiało ciało" i warsztaty robotów

Przed nami kolejny tydzień Bezpiecznych Ferii 2017. W poniedziałek Sądecka Biblioteka Publiczna Oddział dla dzieci i młodzieży zaprasza na zajęcia "Laboratorium w szufladzie", czyli próbę wykonania stalaktytów i stalagmitów ilustrujących zjawiska przyrodnicze. Młodzi tancerze mogą skorzystać z oferty Miejskiego Ośrodka Kultury decydując się na warsztaty z

dodano: 2017-02-05

czytaj całość