Piątek, 21 listopada 2014 Temp. max: 5 °C
Temp. min: -1 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1026.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Janusz, Konrad
Szukaj:
 

N a j n o w s z e   w y d a r z e n i a

 
 

Obwodnica Północna: prezydent Ryszard Nowak odpowiadał na pytania dziennikarzy

Prezydent Ryszard Nowak spotkał się dzisiaj z dziennikarzami podczas krótkiego briefingu przy nowej estakadzie nad ulicą Dunajcową. Głównym tematem były postępy w pracach na terenie inwestycji Obwodnica Północna z nowym mostem na Dunajcu.

czytaj więcej

Wiadomości

Ryszard Nowak: Nie będzie podwyżek cen wody

Drodzy Sądeczanie!Wraz z trzema sąsiadującymi z Nowym Sączem gminami kończymy realizację wielkiego projektu wodno-kanalizacyjnego, co uchroni miasto przed milionowymi karami nakładanymi przez Unię Europejską i pozwala na stabilizację ceny za wodę i odprowadzanie ścieków.

dodano: 2014-11-20

czytaj całość

Prezydent Ryszard Nowak o czystym powietrzu

19 listopada na płycie sądeckiego Rynku odbyła się akcja Dzień Czystego Powietrza. Do dzieci i młodzieży biorącej udział w wydarzeniu wyszedł prezydent Ryszard Nowak, który podziękował organizatorom i podkreślił jak ważne jest czyste powietrze dla Nowego Sącza. Jednocześnie zapytał najmłodszych co jest źródłem największego zanieczyszczenia powietrza.

dodano: 2014-11-20

czytaj całość

Ostatnie posiedzenie Rady Miasta Nowego Sącza VI kadencji

-Chciałbym podziękować wszystkim za czteroletnią pracę na rzecz miasta. Jak wszędzie, jak w każdej rodzinie, bywają lepsze jak i gorsze chwile. Nie mam jednak wątpliwości, że każdy z nas starał się pracować dla dobra mieszkańców i naszego Nowego Sącza.

dodano: 2014-11-19

czytaj całość

Podziękowanie za udział w wyborach Sądeczanom

Drodzy Sądeczanie, Serdecznie dziękuję za udział w pierwszej turze wyborów na prezydenta miasta Nowego Sącza. Przed nami następny etap podejmowania ważnych decyzji - druga tura wyborów.

dodano: 2014-11-18

czytaj całość

Dzień Czystego Powietrza w Nowym Sączu - happening na sądeckim Rynku

19 listopada w Nowym Sączu po raz pierwszy Fundacja Ekologiczna ARKA organizuje akcję Dzień Czystego Powietrza. W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty ekologiczne dla około 300 uczniów i happening dotyczący szkodliwości palenia śmieci pod hasłem: „Kochasz dzieci nie pal śmieci”. Swoim patronatem wydarzenie objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.

dodano: 2014-11-18

czytaj całość

Otwarte konkursy ofert

Uwaga przedstawiciele organizacji pozarządowych! Aktualnie trwa nabór ofert realizacji zadania publicznego w ogłoszonych ośmiu otwartych konkursach ofert.

dodano: 2014-11-18

czytaj całość

Rozpoczął się drugi etap inwestycji na ulicy Nadbrzeżnej

Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców na ulicy Nadbrzeżnej, gdzie rozpoczął się drugi etap generalnej przebudowy. Drogowcy zamknęli odcinek między ulicą Szarych Szeregów i Prażmowskiego. Objazdy są prowadzone ulicami: Nadbrzeżną (między Krańcową i Szarych Szeregów), Szarych Szeregów oraz Lwowską.

dodano: 2014-11-18

czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ostrzeżenia i alarmy

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 90 - silna mgła

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat –ostrzeżenie. Silna mgła,z 9/10 listopada 2014 r.

dodano: 2014-11-09

czytaj całość

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego nr 88 z dnia 3 listopada 2014 roku

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat dotyczący zmiany ostrzeżenia meteorologicznego nr 88 z dnia 3 listopada 2014 roku o silnym wietrze.

dodano: 2014-11-05

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 88

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat – ostrzeżenie meteorologiczne o silnym wietrze.

dodano: 2014-11-03

czytaj całość


Banner
Banner
Banner

Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner