Środa, 03 września 2014 Temp. max: 23 °C
Temp. min: 9 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1018.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Izabela, Szymon, Grzegorz
Szukaj:
 

N a j n o w s z e   w y d a r z e n i a

 
 

W Nowym Sączu rozpoczyna się IX Forum Ekonomiczne Młodych Liderów

- Już po raz dziewiąty spotykamy się w Nowym Sączu. To znaczy, że miasto jest przyjazne temu przedsięwzięciu i że młodzi dobrze tutaj się czują – mówił podczas konferencji prasowej inaugurującej IX Forum Ekonomiczne Młodych Liderów prezydent Ryszard Nowak. To duże przedsięwzięcie i ważne wydarzenie dla naszego miasta.

czytaj więcej

Wiadomości

Prezydent Ryszard Nowak zainaugurował II kampanię "Bądź widoczny, bądź bezpieczny"

Prezydent Ryszard Nowak zainaugurował II kampanię „BĄDŹ WIDOCZNY, BĄDŹ BEZPIECZNY”, skierowaną do mieszkańców Nowego Sącza, a w sposób szczególny do dzieci i młodzieży oraz seniorów, którym przekazana zostanie podstawowa wiedza z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz materiały odblaskowe, zwiększające bezpieczeństwo na sądeckich drogach.

dodano: 2014-09-02

czytaj całość

Wernisaż wystawy fotograficznej "O godność, wolność, niepodległość. Euromajdan 2013/2014"

3 września o godz. 10.45 w Małopolskim Centrum KulturySokół odbędzie się wernisaż i uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej "O godność, wolność, niepodległość. Euromajdan 2013/2014"

dodano: 2014-09-02

czytaj całość

Dotacje dla przedszkoli niepublicznych zgodne z interpretacją Ministerstwa Edukacji Narodowej

W związku z nieprawdziwymi informacjami przekazywanymi przez jeden z portali informacyjnych wyjaśniamy, że wysokość przyznanych datacji dla przedszkoli niepublicznych nie zależała od „uczciwości” urzędników Urzędu Miasta - jak podaje portal informacyjny, ale z posiadanej indywidualnej interpretacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

dodano: 2014-09-02

czytaj całość

Ruszyła sprzedaż biletów na XVIII Jesienny Festiwal Teatralny

W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu ruszyła sprzedaż biletów na XVIII Jesienny Festiwal Teatralny. Bilety można nabyć codziennie - z wyłączeniem sobót i niedziel - w godzinach 8:00-16:00.

dodano: 2014-09-02

czytaj całość

Obchody 75. rocznicy wybuchu II wojny światowej

1 września na Cmentarzu Komunalnym w Nowym Sączu odbyły się uroczyste obchody 75. rocznicy ataku hitlerowskich Niemiec na Polskę i wybuchu II wojny światowej. Wiązanki kwiatów przed kwaterą Żołnierzy Września złożyli: prezydent Ryszard Nowak, starosta nowosądecki Jan Golonka, parlamentarzyści, przedstawiciel sejmiku wojewódzkiego i radni miejscy

dodano: 2014-09-01

czytaj całość

Setne urodziny Marii Bochenek

Prezydent Ryszard Nowak złożył urodzinowe życzenia Marii Bochenek, która świętuje dzisiaj setne urodziny. Pani Maria pomimo tego, że ma sto lat czuje się doskonale. Wszystko za sprawą pełnej miłości, szacunku, rodzinnej atmosfery i opieki ze strony rodziny.

dodano: 2014-09-01

czytaj całość

Rusza IX Forum Ekonomiczne Młodych Liderów w Nowym Sączu

W dniach 2-5 września w Nowym Sączu po raz kolejny spotkają się młodzi liderzy z 42 państw Europy, aby rozmawiać o jej dalszej przyszłości. Przedstawiciele młodego pokolenia przez kolejne dni będą spotykać się z wybitnymi przedstawicielami życia społecznego, politycznego i biznesowego współczesnego świata. Panele dyskusyjne i wspólne warsztaty mają służyć

dodano: 2014-09-01

czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ostrzeżenia i alarmy

Informacja o niebezpiecznymzjawisku Nr I:60

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie wydało iNFORMACJĘ O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:60

dodano: 2014-09-01

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 71

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat – ostrzeżenie o burzach.

dodano: 2014-09-01

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne - Nr 70

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Hydrologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat –ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu

dodano: 2014-08-23

czytaj całość


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner