Piątek, 01 sierpnia 2014 Temp. max: 28 °C
Temp. min: 15 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1014.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Piotr, Nadzieja, Nadia
Szukaj:
 

N a j n o w s z e   w y d a r z e n i a

 
 

Rusza Miejski System Powiadamiania SMS

Bezpłatne wiadomości SMS z informacjami o możliwości wystąpienia poważnych zagrożeń, burz, silnych wiatrów, katastrof i powodzi oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych od 1 sierpnia 2014 roku docierać będą do wszystkich zainteresowanych osób. Dzisiaj rusza Miejski System Powiadamiania SMS.

czytaj więcej

Wiadomości

Miasto Nowy Sącz i Gmina Podegrodzie: porozumienie w sprawie transportu zbiorowego podpisane

We wtorek 29 lipca, prezydent Ryszard Nowak oraz Małgorzata Gromala, wójt gminy Podegrodzie, podpisali porozumienie w sprawie przejęcia przez Miasto Nowy Sącz zadań w zakresie lokalnego transportu zbiorowego na terenie gminy Podegrodzie.

dodano: 2014-07-29

czytaj całość

Nocny remont na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej, Prażmowskiego i Nowohruślickiej

W późnych godzinach nocnych (31 sierpnia) na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej, Prażmowskiego i Nowochruślickiej, rozpoczął się remont nawierzchni na wybranych pasach ruchu. Pora działań drogowców nie jest przypadkowa, a wszystko po to, aby w ciągu dnia nie powodować dodatkowych utrudnień w komunikacji.

dodano: 2014-07-31

czytaj całość

Syreny alarmowe w 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Prezydent Miasta Nowego Sącza informuje, że w dniu 1 sierpnia 2014 roku godzinie 17:00, dla uczczenia 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, zostaną uruchomione na terenie Miasta Nowego Sącza syreny alarmowe.

dodano: 2014-07-31

czytaj całość

Koncert Lusławickiej Orkiestry Talentów, czyli festiwal EMANACJE w sądeckim ratuszu

W sobotę 2 sierpnia o godz. 18:00, w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza, odbędzie się koncert Lusławickiej Orkiestry Talentów - dziecięcej orkiestry smyczkowej pod batutą Moniki Bachowskiej. Wszystko w ramach 2. Festiwalu Muzyki Lusławice_Małopolska EMANACJE. Wstęp wolny!

dodano: 2014-07-31

czytaj całość

VI Zlot Zabytkowych Pojazdów pod patronatem prezydenta Ryszarda Nowaka

W weekend 2-3 sierpnia w Miasteczku Galicyjskim odbędzie się VI Zlot Zabytkowych Pojazdów. Jedną z atrakcji będzie niedzielna parada oldtimerów ulicami Nowego Sącza. Wydarzenie honorowym patronatem objął prezydent Ryszard Nowak.

dodano: 2014-07-30

czytaj całość

Więcej ścieżek dla rowerzystów w Nowym Sączu

Z inicjatywy prezydenta Ryszarda Nowaka, rozpoczęły się prace związane z malowaniem nowych pasów dla rowerów, wydzielonych z części jezdni na ul. Bulwar Narwiku, na odcinku od mostu Lwowskiego - oraz ulicę Kilińskiego - do stacji paliw Statoil.

dodano: 2014-07-30

czytaj całość

Zwykłe polskie miasto zagłębiem milionerów

To z tego małopolskiego miasta pochodzi aż czterech milionerów od lat notowanych na listach najbogatszych Polaków i to tu od kilku lat inwestuje dwóch polskich miliarderów. W Nowym Sączu zarejestrowanych jest 9,5 tys. firm, wartość wielu szacuje się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset milionów złotych.

dodano: 2014-07-30

czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ogłoszenie Prezydenta Miasta

dodano: 2014-07-28

Obwieszczenie Prezydenta Miasta

dodano: 2014-07-28

Ostrzeżenia i alarmy

INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:44

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie wydało komunikat – INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:44. 31.07.2014 r.

dodano: 2014-07-31

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 56

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne o silnych burzach z gradem.

dodano: 2014-07-31

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 55

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne o burzach z gradem.

dodano: 2014-07-30

czytaj całość


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner