Czwartek, 28 sierpnia 2014 Temp. max: 20 °C
Temp. min: 7 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1018.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Patrycja, Augustyn
Szukaj:
 

N a j n o w s z e   w y d a r z e n i a

 
 

Nowy Sącz: remonty kolejnych chodników

Po wyremontowanych w 15 lokalizacjach chodnikach na terenie Nowego Sącza, przyszedł czas na kolejne. Tym razem rozpoczęły się prace na ulicach: Kazimierza Wielkiego i 1. Brygady.

czytaj więcej

Wiadomości

Działka pod Galerię Trzy Korony sprzedana zgodnie z prawem

Prokuratura Okręgowa w Krakowie poinformowała 19 sierpnia 2014 roku o umorzeniu postępowania w sprawie nieprawidłowości przy sprzedaży działki pod Galerię „Trzy Korony”, które wszczęto po tym jak Prezydent Miasta złożył stosowny wniosek wobec insynuacji pojawiających się pod jego adresem ze strony Piotra Lachowicza i innych radnych.Jak czytamy w uzasadnieniu Prezydent Miasta jak i urzędnicy działali zgodnie z prawem. Prokurator nie stwierdził żadnych znamion przestępstwa.

dodano: 2014-08-20

czytaj całość

"Bądź widoczny, bądź bezpieczny"

Piknikiem rodzinnym na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Nadbrzeżnej, który odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia o godz. 15:00, zostanie zainaugurowana kampania informacyjna "Bądź widoczny, bądź bezpieczny". Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych na drodze i jest skierowana nie tylko do dzieci, ale również do dorosłych

dodano: 2014-08-28

czytaj całość

Polityka Senioralna w Nowym Sączu - dobra praktyka

Bezrobocie, zwłaszcza wśród osób młodych, a także polityka rodzinna i senioralna, to główne tematy posiedzenia Sejmiku Województwa Małopolskiego. Gościem radnych był Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy i polityki społecznej, który podczas debaty wysłuchał głosu prosto z Nowego Sącza. Marta Mordarska - radna wojewódzka, przedstawiła

dodano: 2014-08-28

czytaj całość

Nowy Sącz: Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strong Man 2014

W najbliższą niedzielę 31 sierpnia na stadionie MKS Sandecja odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strong Man 2014. Zmagania siłaczy rozpoczynają się o godzinie 14:00, a wśród zawodników zobaczymy m.in. Tomasza Kowala i Jarosława Nowackiego. Gościem specjalnym będzie Robert Burneika.

dodano: 2014-08-27

czytaj całość

"Piknik Wodociągowy" w Starym Sączu

Spółka Sądeckie Wodociągi zaprasza na "Piknik Wodociągowy", który odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia w godzinach 11:00-18:00 w Stacji Uzdatniania Wody w Starym Sączu. W programie m.in. rozstrzygnięcie konkursu na hasło promujące działania "Akademii Wodnika", akcja edukacyjna "Sądecki Ratownik", mini wodociąg dla dzieci, czary-mary z wody, czyli zestaw

dodano: 2014-08-27

czytaj całość

Spotkanie integracyjne dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej

Jak co roku, Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Emilii Plater w Nowym Sączu zorganizował kolejne już spotkanie integracyjne dla swoich mieszkańców oraz zaprzyjaźnionych placówek z regionu. W wydarzeniu wzięła udział wiceprezydent Bożena Jawor, a także zaproszeni goście, których powitała Maria Gabryś, dyrektor DPS.

dodano: 2014-08-27

czytaj całość

II Sądecki Streetball Open

W minioną sobotę na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu odbył się turniej koszykówki ulicznej pod nazwą II Sądecki Streetball Open. W turnieju wzięły udział 23 drużyny męskie oraz 4 drużyny żeńskie. W sumie w zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z Nowego Sącza, Krakowa, Brzeska oraz terenu powiatu nowosądeckiego.

dodano: 2014-08-26

czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ostrzeżenia i alarmy

Ostrzeżenie meteorologiczne - Nr 70

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Hydrologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat –ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu

dodano: 2014-08-23

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 69

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat –ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu.

dodano: 2014-08-20

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 68

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat –ostrzeżenie o silnych burzach z gradem.

dodano: 2014-08-13

czytaj całość


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner