Sobota, 01 listopada 2014 Temp. max: 13 °C
Temp. min: 3 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1027.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Seweryn, Wiktoryna
Szukaj:
 

N a j n o w s z e   w y d a r z e n i a

 
 

Perła Zarządzania Najwyższej Jakości 2014 dla Prezydenta Ryszarda Nowaka

Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak odebrał Godło i Certyfikat Najwyższa Jakość 2014 przyznane w kategorii zarządzanie najwyższej jakości. Za trzykrotne zdobycie nagrody na przestrzeni ostatnich pięciu lat (2010, 2012, 2014) odebrał również specjalne wyróżnienie w postaci Statuetki Perła Zarządzania Najwyższej Jakości 2014.

czytaj więcej

Wiadomości

Porozumienie intencyjne dotyczące budowy połączenia ul. Piramowicza w Nowym Sączu z rondem w Brzeznej podpisane

Prezydent Ryszard Nowak, burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek i Bernard Stawiarski wójt Chełmca podpisali porozumienie intencyjne dotyczące wyrażenia woli współpracy przybudowie połączenia ulicy Piramowicza w Nowym Sączu z istniejącym rondem w miejscowości Brzezna.

dodano: 2014-10-30

czytaj całość

Sukcesy Związku Strzeleckiego Strzelec

- Strzelcy to współcześni patrioci - powiedział wiceprezydent Jerzy Gwiżdż podsumowując sukcesy Związku Strzeleckiego STRZELEC. W ratuszu odbyła się konferencja prasowa podsumowująca osiągnięcia sądeckiej organizacji.

dodano: 2014-10-31

czytaj całość

Linia "0" połączy sądeckie nekropolie

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji tradycyjnie 1 listopada uruchomia specjalną linię "0" łączącą sądeckie nekropolie.

dodano: 2014-10-31

czytaj całość

"Ratujmy sądeckie nekropolie"- kwesta na sądeckich cmentarzach

Na trzech nekropoliach w Nowym Sączu już po raz czternasty odbędzie się w tym roku kwesta „Ratujmy sądeckie nekropolie”. Pierwszego listopada zbiórka prowadzona będzie na cmentarzach: przy ul. Rejtana, w Gołąbkowicach i na Helenie, a w Dzień Zaduszny tylko na cmentarzach w Gołąbkowicach oraz na cmentarzu komunalnym.

dodano: 2014-10-31

czytaj całość

Podsumowanie akcji "Wrzos - 2014" podczas posiedzenia Miejskiego Zespołu Zarządzania Krzyzysowego

30 października 2014 roku w sali sądeckiego ratusza odbyło się posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które poprowadził wiceprezydent Jerzy Gwiżdż wraz z Markiem Nieciem, dyrektorem Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności. W ramach posiedzenia dokonano oceny i podsumowania przeprowadzonych w dniach 2-3 października

dodano: 2014-10-31

czytaj całość

Recital Joanny Trzepiecińskiej na podsumowanie Jesiennego Festiwalu Teatralnego

Prezydent Ryszard Nowak wziął udział w spotkaniu podsumowującym XVIII Jesienny Festiwal Teatralny. W ramach podziękowania dla mecenasów i sponsorów festiwalu wystąpiła Joanna Trzepiecińska z recitalem piosenki, a towarzyszył jej Bogdan Hołownia, muzyk, kompozytor, aranżer.

dodano: 2014-10-31

czytaj całość

Spotkanie na Osiedlu Zawada

Prezydent Ryszard Nowak spotkał się z przedstawicielami mieszkańców Osiedla Zawada. Spotkanie, o które zabiegali mieszkańcy oraz radny Stefan Chomoncik dotyczyło możliwości urządzenia drogi w pobliżu cmentarza, która otworzy około 3 ha terenów budowlanych.

dodano: 2014-10-30

czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ostrzeżenia i alarmy

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 87

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat – ostrzeżenie. Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 87. Silna mgła, 29/30 października 2014 r.

dodano: 2014-10-29

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 86

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat – ostrzeżenie. Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 86. Silna mgła/1, 28/29 października 2014 r.

dodano: 2014-10-28

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 85

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat – ostrzeżenie meteorologiczne o silnej mgle.

dodano: 2014-10-27

czytaj całość


Banner
Banner

Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner