Czwartek, 05 marca 2015 Temp. max: 4 °C
Temp. min: -3 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1026.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Adrian, Fryderyk, Teofil
Szukaj:
 

Najnowsze  wydarzenia

 
 

Spotkanie zespołu roboczego ws. "Węgierskiej bis"

W sądeckim ratuszu odbyło się spotkanie zespołu roboczego ws. "Węgierskiej bis" oraz rozwiązań komunikacyjnych dla gminy Chełmiec i Stary Sącz, któremu przewodniczył prezydent Ryszard Nowak. Wzięli w nim udział przedstawiciele Starego Sącza i gminy Chełmiec, a także miasta Nowy Sącz, w tym pełnomocnik prezydenta ds. inwestycyjnych Grzegorz Dobosz.

czytaj więcej

Wiadomości

Trzeci koncert z cyklu "Czym chata bogata"

W niedzielę 8 marca o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej MOK w Nowym Sączu - Al. Wolności 23 - odbędzie się trzeci koncert z cyklu prezentacji artystycznych pn. "Czym chata bogata". Wystąpi Sądecka Orkiestra Symfoniczna pod batutą Leszka Mieczkowskiego oraz wokaliści: Aleksandra Maślanka, Natalia Zabrzeska-Nieć i Wacław Wacławiak.

dodano: 2015-03-05 czytaj całość

Kalendarz Nowego Sącza 2015 - czyli co, gdzie i kiedy!

Poprzez stronę internetową miasta ponownie można korzystać z kalendarza wydarzeń realizowanych na terenie Nowego Sącza. Specjalnie przygotowana podstrona umożliwia śledzenie najciekawszych przedsięwzięć kulturalnych, sportowych, społecznych, edukacyjnych i gospodarczych.

dodano: 2015-03-05 czytaj całość

Indeksy "Elektryka" przyznane

18 uczniów z gimnazjów z terenu Sądecczyzny znalazło się w finale V Konkursu "Indeks Elektryka". Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: język angielski, matematyka oraz informatyka. Trzej najlepsi uczniowie w każdej z kategorii otrzymali gwarancję przyjęcia do dowolnie wybranej klasy w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu.

dodano: 2015-03-04 czytaj całość

"Dwudziestka" zaprasza na dni otwarte!

W sobotę 7 marca dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 20 zaprasza wszystkich rodziców i dzieci na "Dni Otwarte". Wydarzenie będzie okazją do lepszego poznania placówki przed kolejnym rokiem szkolnym.

dodano: 2015-03-04 czytaj całość

Obchody 100. rocznicy urodzin gen. bryg. Stanisława Skalskiego

17 marca, pod patronatem bp Andrzeja Jeża, ordynariusza Diecezji Tarnowskiej, odbędą się obchody 100. rocznicy gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9:00 finałem małopolskich konkursów upamiętniających gen. Skalskiego, natomiast o godz. 12:30 odbędzie się uroczysta msza święta odprawiona w Bazylice św. Małgorzaty.

dodano: 2015-03-04 czytaj całość

"Moja ulubiona postać z bajki"

Dzieci i młodzież z osiedla Gorzków i Wojska Polskiego wzięły udział w konkursie plastycznym pn. "Moja ulubiona postać z bajki". Ilość zgłoszeń zaskoczyła organizatorów wydarzenia. W sumie wpłynęły 42 prace, które były oceniane w trzech grupach wiekowych: do 7 lat, 8-10 lat, 11-15 lat.

dodano: 2015-03-04 czytaj całość

Koniec sezonu na lodowisku pod ratuszem

Jeszcze tylko dzisiaj do godz. 20:00 czynne będzie lodowisko na płycie sądeckiego Rynku. Powodem zakończenia sezonu są niesprzyjające warunki atmosferyczne utrudniające utrzymanie tafli lodowiska.

dodano: 2015-03-03 czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ostrzeżenia i alarmy

Informacje, prognozy i ostrzeżenia o zanieczyszczeniu powietrza

Aktualny stan jakości powietrza dla miasta Nowego Sącza oraz Województwa Małopolskiego.

dodano: 2015-02-04 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW -PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat ostrzeżenie meteorologiczne o silnym wietrze.

dodano: 2015-03-03 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 25

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat - ostrzeżenie meteorologiczne o roztopach.

dodano: 2015-02-24 czytaj całość

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 24 silny wiatr

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało zmianę komunikatu - ostrzeżenia meteorologicznego Nr 24 wydanego dnia 21.02.2015 o silnym wietrze.

dodano: 2015-02-21 czytaj całośćSprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie