Wtorek, 24 maja 2016 Temp. max: 24 °C
Temp. min: 9 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1005.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Joanna, Zuzanna, Milena
Szukaj:

Najnowsze wydarzenia

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod kościół św. Jana Pawła II

Podczas uroczystej Eucharystii Jego Ekscelencja ks. biskup diecezjalny Andrzej Jeż dokonał symbolicznego wmurowania w fundament budującego się kościoła pw. św. Jana Pawła II kamienia węgielnego z grobu św. Piotra Apostoła. Kamień został pobłogosławiony przez papieża Franciszka. [ czytaj więcej ]


Prezydent Ryszard Nowak uhonorowany Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej

Podczas obchodów Powiatowego Dnia Strażaka Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak, decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, został uhonorowany Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej. Odznaczenie wręczył Zastępca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Straży Pożarnej st. bryg. Piotr Konar.

dodano: 2016-05-21 czytaj całość

Zostań rodziną zastępczą. Akcja w Nowym Sączu

Jak zostać rodziną zastępczą? Na to pytanie odpowiadali pracownicy Ośrodka Wsparcia i Terapii Rodzin w Nowym Sączu na zaimprowizowanym stoisku pod ratuszem. - Chodzi o zainteresowanie ludzi problemem rodzicielstwa zastępczego – wyjaśnia Henryk Leśniara, współorganizator Tygodnia Rodzicielstwa Zastępczego w Nowym Sączu.

dodano: 2016-05-24 czytaj całość

Zbliża się 8 Kiermasz Staroci

Pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka odbędzie się 8. edycja Kiermaszu Staroci, organizowanego przez Urząd Miasta Nowego Sącza przy wsparciu Miejskiego Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na płycie sądeckiego Rynku w dniu 29 maja w godzinach od 9:00 do 18:00 zgromadzi się grupa 60. wystawców.

dodano: 2016-05-24 czytaj całość

"Damy i Huzary" po raz ostatni w Nowym Sączu

Już jutro 25 maja br. (środa) o godz. 20.00 Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego po raz ostatni przed sądecka publicznością zagra komedię Aleksandra Fredry "Damy i huzary" w reżyserii Janusza Michalika.

dodano: 2016-05-24 czytaj całość

Konferencja naukowa na początek Tygodnia Rodzicielstwa Zastępczego

Konferencją naukową "Seksualność dzieci i młodzieży. Norma i zaburzenia rozwojowe" w Miasteczku Galicyjskim zainaugurowany został Tydzień Rodzicielstwa Zastępczego.

dodano: 2016-05-24 czytaj całość

„Dzieci są wiosną". Koncert artystów z Pałacu Młodzieży

"Dzieci są wiosną" - to motto koncertu, podczas którego 23 maja zaprezentowali się młodzi wykonawcy z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. Przedsięwzięcie honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak. W koncercie wzięli udział Zastępca Prezydenta Jerzy Gwiżdż, Przewodnicząca Rady Miasta Nowego Sącza Bożena Jawor

dodano: 2016-05-23 czytaj całość


Komunikat dla Przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych

Urząd Miasta Nowego Sącza przypomina Przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych na podstawie zezwolenia wydanego przez Prezydenta Miasta, że do dnia 31 maja 2016 r. należy dokonać opłaty II raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2016 roku.

dodano: 2016-05-23 czytaj całość

Informacja o akcji szczepienia lisów wolnożyjących przeciw wściekliźnie

Stosownie do § 10 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 grudnia 2013 r. w sprawie przeprowadzania ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie (Dz. U. z 2013 r. poz. 1737) - Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii uprzejmie informuje (...)

dodano: 2016-05-19 czytaj całość

Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu położonej przy ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu

Prezydent Miasta Nowego Sącza informuje, że w dniu 18 maja 2016 roku na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Nowego Sącza, Rynek 1, wywieszony został wykaz nieruchomości stanowiącej przedmiot własności Miasta Nowy Sącz, przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu (...)

dodano: 2016-05-18 czytaj całość

Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu położonej w Nowym Sączu przy ul. Kopernika

Prezydent Miasta Nowego Sącza informuje,że w dniu 18 maja 2016 roku na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Nowego Sącza, Rynek 1, wywieszony został wykaz nieruchomości stanowiącej przedmiot własności Miasta Nowy Sącz, przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu (...)

dodano: 2016-05-18 czytaj całość

Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu położonej w Nowym Sączu przy ul. 1 Brygady

Prezydent Miasta Nowego Sącza informuje że w dniu 18 maja 2016 roku na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Nowego Sącza, Rynek 1, wywieszony został wykaz nieruchomości stanowiącej przedmiot własności Miasta Nowy Sącz, przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargu (...)

dodano: 2016-05-18 czytaj całość


Informacje o jakości powietrza

dodano: 2015-02-04
Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie