Sobota, 20 września 2014 Temp. max: 22 °C
Temp. min: 12 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1018.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Filipina, Eustachy, Euzebia
Szukaj:
 

N a j n o w s z e   w y d a r z e n i a

 
 

Obwodnica północna mniejszym obciążeniem dla budżetu

Prezydent Ryszard Nowak otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury dobrą wiadomość. Sekretarz stanu Adam Ździebło poinformował gospodarzy Nowego Sącza, iż ich zabiegi o zwiększenie dofinansowania budowy obwodnicy północnej miasta ze środków UE zostały zakończone sukcesem.

czytaj więcej

Wiadomości

Ruszył remont nawierzchni na moście nad rzeką Kamienicą - utrudnienia w ruchu!

Dzisiaj (18 września) o godz. 6:00 rozpoczęły się prace związane z wymianą nawierzchni na moście nad rzeką Kamienica w ciągu ulicy Krańcowej. Odcinek między ulicą Nadbrzeżną a rondem pod szpitalem jest wyłączony z ruchu. Objazdy prowadzą ulicami: Lwowską, Prażmowskiego, Kilińskiego, Bulwarem Narwiku, a także Nadbrzeżną i Gwardyjską.

dodano: 2014-09-18

czytaj całość

Spotkanie kulturalno-rozrywkowe dla dzieci i młodzieży z Osiedla Stare Miasto

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu oraz Zarząd Osiedla Stare Miasto zapraszają - w ramach programu aktywności lokalnej projektu systemowego "Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!" - dzieci i młodzież z Osiedla Stare Miasto wraz z rodzicami i dziadkami na Spotkanie o Charakterze Kulturalno-Rozrywkowym współfinansowane przez Unię Europejską

dodano: 2014-09-19

czytaj całość

Newralgiczny odcinek ulicy Radzieckiej przejezdny

Kierowcy już mogą poruszać się po części ulicy Radzieckiej w Nowym Sączu. Droga jest przejezdna od skrzyżowania z ulicą Barbackiego do skrzyżowania z ulicą Stromą i dalej w kierunku ulicy Węgierskiej.

dodano: 2014-09-19

czytaj całość

"Niebieski Parasol"- bezpłatne porady prawne w Nowym Sączu

26 września 2014 roku Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie zaprasza na bezpłatne porady prawne. Prawnicy na wszystkich zainteresowanych czekać będą w Nowym Sączu, przed południem (10.00-14.00) na ul. Zielonej 27 w budynku Sądeckiej Izby Gospodarczej oraz w godz. 14.00- 18.00 w Urzędzie Miasta, Rynek 1. Akcję bezpłatnych porad prawnych, wspiera prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

dodano: 2014-09-18

czytaj całość

Nowy Sącz Liderem Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy

Nowy Sącz otrzymał tytuł Super Lidera Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy. Wyróżnienie przyznał Instytut Zdrowia Fundacji Haliny Osińskiej. Do konkursu mogły zgłosić się samorządy, które przez co najmniej 5 lat realizują program bezpłatnych szczepień. Miasto zostało docenione za wieloletnią realizację programu pn. „Zdążyć przed grypą”.

dodano: 2014-09-18

czytaj całość

"Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!": nabór do kolejnego modułu projektu

Podczas konferencji prasowej w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, zostały przekazane najważniejsze informacje dotyczące trwającego naboru do kolejnego modułu w ramach projektu pod nazwą - "Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!". W spotkaniu dla mediów wzięli udział: Marta Mordarska, pełnomocnik prezydenta ds. społecznych, Paweł Dziedzic, prezes Stowarzyszenia

dodano: 2014-09-18

czytaj całość

Bulwar przy Kamienicy imieniem rodzeństwa Zofii i Zbigniewa Rysiów

Podczas uroczystych obchodów związanych z 75. rocznicą agresji ZSRR na Polskę oraz Dniem Sybiraka, została odsłonięta tabliczka nadająca bulwarowi nad rzeką Kamienica imię rodzeństwa Zofii i Zbigniewa Rysiów. Odsłonięcia dokonali: wiceprezydent Bożena Jawor, Leszek Ryś, syn jednego z patronów ulicyZbigniewa Rysia, a także Jerzy Wituszyński

dodano: 2014-09-17

czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Obwieszczenie

dodano: 2014-09-11

Ostrzeżenia i alarmy

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 79

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne o burzach.

dodano: 2014-09-14

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 77

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne burze.

dodano: 2014-09-12

czytaj całość

Informacja o niebezpiecznym zjawisku Nr I:65

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie wydało INFORMACJĘ O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:65.

dodano: 2014-09-09

czytaj całość


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner