Sobota, 28 marca 2015 Temp. max: 8 °C
Temp. min: 1 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1014.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Aniela, Jan, Joanna
Szukaj:
 

Najnowsze  wydarzenia

 
 

"Sądeczanki" nie ma w planach na lata 2014-2023!

Podczas konferencji prasowej w sądeckim ratuszu, prezydent Ryszard Nowak przedstawił odpowiedŸź z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, z której wynika, że w perspektywie budżetowej 2014-2023 szybkie połączenie Nowy Sącz - Brzesko, czyli tzw. "Sądeczanka", nie powstanie. Podczas spotkania z mediami prezydent przedstawił również plan remontów ulic

czytaj więcej

Wiadomości

"Węgierska bis" ze wsparciem pięciu gmin!

W sądeckim ratuszu odbyło się drugie spotkanie zespołu roboczego ws. "Węgierskiej bis" oraz rozwiązań komunikacyjnych dla gminy Chełmiec i Stary Sącz. Jego głównym celem było ustalenie kolejnych wspólnych działań na rzecz realizacji tej ważnej dla miasta Nowego Sącza i gmin ościennych inwestycji.

dodano: 2015-03-17 czytaj całość

„Agresja u dzieci i młodzieży- profilaktyka, przeciwdziałanie, pomoc, interwencja” - konferencja pod patronatem Prezydenta Ryszarda Nowaka

Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż otworzył konferencję „Agresja u dzieci i młodzieży- profilaktyka, przeciwdziałanie, pomoc, interwencja”. Spotkanie, które zorganizował Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej,PWSZ i Sąd Rejonowy w Nowym Sączu odbyło się w Sali Biblioteki PWSZ.

dodano: 2015-03-27 czytaj całość

Wyłącz światło na symboliczną godzinę - Nowy Sącz przyłączył się do akcji Godzina dla Ziemi WWF

W sobotę 28 marca o 20.30 wybije tegoroczna Godzina dla Ziemi WWF. Nowy Sącz po raz kolejny włącza się do udziału w akcji.

dodano: 2015-03-26 czytaj całość

Finał Wojewódzkiego Przeglądu Działań Artystycznych "Jeden dzień z życia smoków"

W czwartek, 26 marca o godzinie 13:00 w sali reprezentacyjnej nowosądeckiego ratusza rozpocznie się finał Wojewódzkiego Przeglądu Działań Artystycznych „Jeden dzień z życia smoków” pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Pana Ryszarda Nowaka.

dodano: 2015-03-25 czytaj całość

Kolorowa, wysoka na 26 metrów wielkanocna palma stanęła na nowosądeckim Rynku

Tradycyjnie, jak co roku tuż przed niedzielą palmową na sądeckim Rynku stanęła kolorowa, ozdobiona tysiącem kwiatów i kolorowych wstążek wielkanocna palma.

dodano: 2015-03-25 czytaj całość

O ułatwieniach dla osób niepełnosprawnych

W Urzędzie Miasta Nowego Sącza odbyła się konferencja prasowa na temat podziału środków PFRON na rok 2015 oraz na temat współpracy różnych instytucji miejskich, partnerstwa podejmowanego na rzecz efektywniejszego wspierania osób niepełnosprawnych.

dodano: 2015-03-25 czytaj całość

Bezpłatny program do rozliczania podatku dostępny na stronie miasta

W ramach kampanii informacyjno-promocyjnej pn. "1% podatku dla sądeckich organizacji pożytku publicznego - Zostaw Swoje Pieniądze w Mieście", Urząd Miasta Nowego Sącza udostępnił na swojej stronie internetowej bezpłatny program E-pity do rozliczenia rocznego podatku.

dodano: 2015-03-24 czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ostrzeżenia i alarmy

Informacje, prognozy i ostrzeżenia o zanieczyszczeniu powietrza

Aktualny stan jakości powietrza dla miasta Nowego Sącza oraz Województwa Małopolskiego.

dodano: 2015-02-04 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 27, Intensywne opady śniegu 11.03.2015 r.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał komunikat –ostrzeżenie.Intensywne opady śniegu 11.03.2015 r.

dodano: 2015-03-11 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW -PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat ostrzeżenie meteorologiczne o silnym wietrze.

dodano: 2015-03-03 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 25

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat - ostrzeżenie meteorologiczne o roztopach.

dodano: 2015-02-24 czytaj całośćSprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie