Środa, 17 września 2014 Temp. max: 23 °C
Temp. min: 9 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1021.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Justyna, Robert
Szukaj:
 

N a j n o w s z e   w y d a r z e n i a

 
 

Po całkowitej przebudowie ulica Paderewskiego otwarta dla ruchu pojazdów

Zakończyły się prace przy przebudowie ulicy Paderewskiego. Kierowcy mogą już poruszać się na całej długości tej ulicy. Ulica Paderewskiego została całkowicie przebudowana. Wykonano nową podbudowę i nawierzchnię oraz prace związane z kanalizacją. Wyremontowano również chodniki i wykonano nowe oznakowanie poziome jak i pionowe.

czytaj więcej

Wiadomości

Dni Karskiego w Nowym Sączu

W dniach 15-21 września br. w ramach obchodów Roku Jana Karskiego, Małopolskie Towarzystwo Oświatowe razem z Wojewódzką Biblioteką Pedagogiczną, Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu, Urzędem Miasta w Nowym Sączu, PTTK oddział Beskid we współpracy z Muzeum Historii Polski organizują Dni Karskiego.

dodano: 2014-09-10

czytaj całość

Spotkanie kulturalno-rozrywkowe dla dzieci i młodzieży z Osiedla Stare Miasto

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu oraz Zarząd Osiedla Stare Miasto zapraszają - w ramach programu aktywności lokalnej projektu systemowego "Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!" - dzieci i młodzież z Osiedla Stare Miasto wraz z rodzicami i dziadkami na Spotkanie o Charakterze Kulturalno-Rozrywkowym współfinansowane przez Unię Europejską

dodano: 2014-09-16

czytaj całość

Lekcja Patriotyzmu Jana Karskiego - konferencja w sądeckim ratuszu

W ramach rozpoczętych Dni Karskiego, w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza odbyła się konferencja pt. "Lekcja patriotyzmu Jana Karskiego". Wśród zaproszonych gości byli członkowie najbliższej rodziny Jana Karskiego, a także bliscy osób, które w 1940 roku uratowały życie Karskiemu podczas pobytu w Nowym Sączu.

dodano: 2014-09-16

czytaj całość

Oddział internistyczno-kardiologiczny już po remoncie

Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż uczestniczył w uroczystym otwarciu wyremontowanego oddziału internistyczno- kardiologicznego w sądeckim szpitalu. Stanisław Malinowski ordynator oddziału nie ukrywał radości z nowego wyglądu tej części sądeckiego szpitala.

dodano: 2014-09-16

czytaj całość

Remont nawierzchni na moście nad rzeką Kamienicą - zmiana organizacji ruchu

W najbliższy czwartek 18 września 2014 r., od godziny 6:00 do soboty 20 września 2014 r. nastąpi wyłączenie z ruchu ul. Krańcowej na odcinku od skrzyżowania ul. Krańcowa - Kilińskiego - Bulwar Narwiku - Młyńska (rondo pod szpitalem) do ul. Nadbrzeżnej. W tym czasie prowadzany będzie remont nawierzchni na moście nad rzeką Kamienicą oraz na dojazdach do mostu.

dodano: 2014-09-16

czytaj całość

Połowa września na Obwodnicy Północnej z mostem na Dunajcu

Zgodnie z planem przebiegają kolejne prace realizowane na terenie inwestycji Obwodnica Północna z mostem na Dunajcu. Ostatnie działania skupiały się przede wszystkim na wznoszeniu konstrukcji estakady z wykorzystaniem konstrukcji pomocniczych oraz na wykonywaniu nasypów z materiału ziemno-skalnego na kolejnych odcinkach inwestycji.

dodano: 2014-09-15

czytaj całość

Projekcja koncertu "A Perfect Circle" w ramach Klubu Miłośników Muzyki Progresywnej

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza we wtorek 16 września na kolejną projekcję w ramach Klubu Miłośników Muzyki Progresywnej. Tym razem będzie można zobaczyć projekcję koncertu "A Perfect Circle" pt. "aMotion". Początek o godz. 18:00 w sali kameralnej MOK.

dodano: 2014-09-15

czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Obwieszczenie

dodano: 2014-09-11

Ostrzeżenia i alarmy

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 79

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne o burzach.

dodano: 2014-09-14

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 77

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne burze.

dodano: 2014-09-12

czytaj całość

Informacja o niebezpiecznym zjawisku Nr I:65

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie wydało INFORMACJĘ O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:65.

dodano: 2014-09-09

czytaj całość


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner