Czwartek, 24 lipca 2014 Temp. max: 20 °C
Temp. min: 10 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1012.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Kinga, Krystyna, Borys
Szukaj:

Wiadomości

Nowosądecka Karta Seniora już od września!

Podczas LXIX sesji Rady Miasta Nowego Sącza, na wniosek prezydenta Ryszarda Nowaka, podjęta została uchwała wprowadzająca, na terenie miasta Nowego Sącza, Program Nowosądecka Karta Seniora. Osoby, które ukończyły 65 rok życia już od września będą mogły korzystać z wielu ulg i rabatów w placówkach handlowych, gastronomicznych i zdrowotnych

dodano: 2014-07-22

czytaj całość

IV weekend bezpiecznych wakacji: zapraszamy do Parku Strzeleckiego

Zbliża się półmetek wakacji, a w Parku Strzeleckim szykuje się kolejny ciekawy weekend dla najmłodszych (26-27 lipca). Wszystko w ramach "Bezpiecznych Wakacji 2014", nad którymi patronat sprawuje prezydent Ryszard Nowak.

dodano: 2014-07-24

czytaj całość

Święto Dzieci Gór 2014 - dzień węgiersko-podhalański

W czwartek na płycie sądeckiego Rynku spotkali się kolejni przedstawiciele dziecięcych zespołów regionalnych w ramach festiwalu ŚWIĘTO DZIECI GÓR 2014. Dzień węgiersko-podhalański stał się okazją do prezentacji Małych Hamerników z Krakowa oraz zespołu Csicsergok z Ulles na Węgrzech.

dodano: 2014-07-24

czytaj całość

XIII Mistrzostwach Świata w Wędkarstwie Muchowym Juniorów - uroczysta inauguracja na sądeckim Rynku

Drużyny reprezentujące USA, RPA, Czechy, Słowację, Francję, Hiszpanię, Irlandię, Słowenię, Finlandię i Polskę wezmą udział w XIII Mistrzostwach Świata w Wędkarstwie Muchowym Juniorów. Uroczyste rozpoczęcie Mistrzostw Świata odbędzie się w niedzielę 27 lipca, o godz. 16.00 na sądeckim Rynku.

dodano: 2014-07-24

czytaj całość

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu wyróżniony w konkursie "Przeciw Przemocy"

Miasto Nowy Sącz otrzymało wyróżnienie w rozstrzygniętym V Małopolskim Konkursie "Przeciw przemocy" na najlepsze działania interdyscyplinarne prowadzone na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

dodano: 2014-07-24

czytaj całość

Do 30 lipca przedłużono nabór do projektu "Pierwszy Dzwonek"

Prezydent Miasta Nowego Sącza informuje o możliwości udzielenia wsparcia z budżetu Województwa Małopolskiego dla uczniów z rodzin wielodzietnych, posiadających 4 lub więcej dzieci do 18 roku życia lub dzieci pozostających na utrzymaniu do 24 roku życia, uczących się lub studiujących. Wsparcie jest finansowane z dotacji celowej, przyznawanej gminom na podstawie uchwały Sejmiku Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu "Pierwszy Dzwonek".

dodano: 2014-07-23

czytaj całość

Święto Dzieci Gór 2014 - dzień gruzińsko-lachowski

Kolejny dzień festiwalu ŚWIĘTO DZIECI GÓR 2014, to czas prezentacji gruzińsko-lachowskich. Na estradzie przed sądeckim ratuszem wystąpił zespół Amer-Imeri (Tbilisi, Gruzja) oraz zespół Małe Podegrodzie. Jak zawsze można było liczyć na Sądeczan, którzy znaleźli czas aby podziwiać dziecięce zespoły regionalne.

dodano: 2014-07-23

czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Warsztaty konsultacyjne

dodano: 2014-07-18

Ostrzeżenia i alarmy

Ostrzeżenie meteorologiczne.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat – OSTRZEŻENIE Nr 48. Burze z gradem 23 lipca 2014 r.

dodano: 2014-07-23

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 47

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat – ostrzeżenie meteorologiczne o burzach.

dodano: 2014-07-22

czytaj całość

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 46

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat – OSTRZEŻENIE METEOROLOGICYNE NR 46

dodano: 2014-07-21

czytaj całość


Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner