Wtorek, 05 maja 2015 Temp. max: 25 °C
Temp. min: 13 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1010.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Irena, Waldemar, Hilary
Szukaj:
 

Najnowsze  wydarzenia

 
 

Prezydent Ryszard Nowak na Europejskim Kongresie Samorządów

W Krakowie rozpoczął się Europejski Kongres Samorządów. W wydarzeniu bierze udział prezydent Ryszard Nowak, który znalazł się wśród 900 gości z całej Europy. W ramach konferencji zaplanowano 60 różnych wydarzeń, w tym m.in. bloki programowe, debaty, wykłady czy warsztaty tematyczne.

czytaj więcej

Wiadomości

Prezydent przedstawił fakty ws. "Sadeczanki"

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem opinii publicznej sprawą budowy tzw. "Sądeczanki", ponownie publikujemy w całości odpowiedzi jakie zostały przesłane z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju na pisma wystosowane przez prezydenta Ryszarda Nowaka i Wojciecha Piecha, pełnomocnika prezydenta ds. zarządzania strategicznego.

dodano: 2015-05-04 czytaj całość

Ankieterzy zbiorą informacje o systemach grzewczych

Miasto Nowy Sącz przystąpiło do realizacji zadania pn. „Opracowanie aplikacji – narzędzia informatycznego, bazy danych źródeł niskiej emisji oraz przeprowadzenie inwentaryzacji indywidualnych systemów grzewczych na terenie miasta Nowego Sącza”.

dodano: 2015-05-04 czytaj całość

"Kopciuszek-śmiesznie i współcześnie"-wyjątkowy spektakl w MOK

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 21 im Św. Jana Pawła serdecznie zaprasza na spektakl teatralny „Kopciuszek-śmiesznie i współcześnie” w wykonaniu klasy III c. Spektakl zorganizowany jest w ramach akcji charytatywnej wspólnie z Fundacją „Zdążyć z Pomocą”. Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację trzyletniej Sądeczanki Kasi Kuźmy, chorej na rdzeniowy zanik mięśni.

dodano: 2015-05-04 czytaj całość

Zawody eliminacyjne modeli samochodów

W miniony weekend na torze modelarskim przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu rozegrano zawody eliminacyjne do „Mistrzostw Polski 2015” modeli samochodów. Organizatorami zawodów i fundatorami nagród byli: Urząd Miasta Nowego Sącza, Pałac Młodzieży oraz Sądecki Klub Modelarski.

dodano: 2015-05-04 czytaj całość

Apocalyptica w Klubie Muzyki Progresywnej MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu zaprasza na kolejną projekcję w ramach Klubu Muzyki Progresywnej. Tym razem będzie można zobaczyć DVD "The Life Burns Tour", dokumentujący trasę koncertową zespołu Apocalyptica z 2005 roku.

dodano: 2015-05-04 czytaj całość

Obchody 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

- Wydarzenia towarzyszące uchwaleniu Konstytucji 3 Maja powinny być obowiązkową lekcją dla każdego Polaka, zwłaszcza polityka. Mantrą działań publicznych powinno być przesłanie, że …państwo wolne, aby zagwarantować wolność obywateli, musi być silne, sprawne i suwerenne – mówił podczas obchodów 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja wiceprezydent Jerzy Gwiżdż.

dodano: 2015-05-03 czytaj całość

Majówka 2015 - inauguracja sezonu turystycznego

1 maja 2015 roku Sądecki Park Etnograficzny obchodził będzie jubileusz 40-lecia. Uroczystości połączone będą z obchodami 30-lecia skansenu w Starej Lubowli. Będzie to również inauguracja sezonu turystycznego w skansenie i Miasteczku Galicyjskim. Majówka 2015 rozpocznie się o godzinie 10.00. Podczas całego dnia zaplanowano liczne atrakcje; występy, pokazy, degustacje.

dodano: 2015-04-30 czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Wybory do izb rolniczych

dodano: 2015-05-04

Ostrzeżenia i alarmy

Informacje o jakości powietrza

Aktualny stan jakości powietrza dla miasta Nowego Sącza.

dodano: 2015-02-04 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 45, Przymrozki.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat – ostrzeżenie. Przymrozki 3.05.2015 r.

dodano: 2015-05-02 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 44

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat - ostrzeżenie meteorologiczne o przymrozkach.

dodano: 2015-04-29 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 43

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat - ostrzeżenie meteorologiczne o burzach z gradem.

dodano: 2015-04-28 czytaj całośćSprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie