Wtorek, 31 marca 2015 Temp. max: 8 °C
Temp. min: 1 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1007.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Beniamin, Gwidon
Szukaj:
 

Najnowsze  wydarzenia

 
 

"Sądeczanki" nie ma w planach na lata 2014-2023!

Podczas konferencji prasowej w sądeckim ratuszu, prezydent Ryszard Nowak przedstawił odpowiedŸź z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, z której wynika, że w perspektywie budżetowej 2014-2023 szybkie połączenie Nowy Sącz - Brzesko, czyli tzw. "Sądeczanka", nie powstanie. Podczas spotkania z mediami prezydent przedstawił również plan remontów ulic

czytaj więcej

Wiadomości

"Węgierska bis" ze wsparciem pięciu gmin!

W sądeckim ratuszu odbyło się drugie spotkanie zespołu roboczego ws. "Węgierskiej bis" oraz rozwiązań komunikacyjnych dla gminy Chełmiec i Stary Sącz. Jego głównym celem było ustalenie kolejnych wspólnych działań na rzecz realizacji tej ważnej dla miasta Nowego Sącza i gmin ościennych inwestycji.

dodano: 2015-03-17 czytaj całość

Wielkanocne życzenia dla Prezydenta

Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Fundacji "Mada" wraz z opiekunami złożyli prezydentowi Ryszardowi Nowakowi wielkanocne życzenia. Przekazali również świąteczny upominek. Każdy z uczestników spotkania w sądeckim ratuszu miał dla prezydenta swoje własne życzenia.

dodano: 2015-03-30 czytaj całość

Uroczystości Niedzieli Palmowej - poświęcenie palm na sądeckim Rynku

Od poświęcenia palm na sądeckim Rynku rozpoczęły się uroczystości Niedzieli Palmowej w bazylice kolegiackiej św. Małgorzaty.

dodano: 2015-03-29 czytaj całość

Kino otwarte na osoby niepełnosprawne

W miniony piątek w MCK Sokół w Nowym Sączu miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Odbyła się projekcja filmu pt. „Carte Blanche”, na którą do kina przybyli nie tylko stali bywalcy i miłośnicy, srebrnego ekranu, ale przybyło także wiele osób niepełnosprawnych. Niezwykłość tego seansu polegała na tym, że obsługa kinowa udostępniła wszystkim chętnym ułatwienia

dodano: 2015-03-29 czytaj całość

Finał konkursu "Pomyśl o bezpieczeństwie"

27 marca w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza odbył się finału konkursu wiedzy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Miasta Nowego Sącza pn. „Pomyśl bezpieczeństwie”. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Ryszard Nowak.

dodano: 2015-03-27 czytaj całość

„Agresja u dzieci i młodzieży- profilaktyka, przeciwdziałanie, pomoc, interwencja” - konferencja pod patronatem Prezydenta Ryszarda Nowaka

Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż otworzył konferencję „Agresja u dzieci i młodzieży- profilaktyka, przeciwdziałanie, pomoc, interwencja”. Spotkanie, które zorganizował Sądecki Ośrodek Interwencji Kryzysowej,PWSZ i Sąd Rejonowy w Nowym Sączu odbyło się w Sali Biblioteki PWSZ.

dodano: 2015-03-27 czytaj całość

Wyłącz światło na symboliczną godzinę - Nowy Sącz przyłączył się do akcji Godzina dla Ziemi WWF

W sobotę 28 marca o 20.30 wybije tegoroczna Godzina dla Ziemi WWF. Nowy Sącz po raz kolejny włącza się do udziału w akcji.

dodano: 2015-03-26 czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ostrzeżenia i alarmy

Informacje, prognozy i ostrzeżenia o zanieczyszczeniu powietrza

Aktualny stan jakości powietrza dla miasta Nowego Sącza oraz Województwa Małopolskiego.

dodano: 2015-02-04 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 30

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał komunikat –ostrzeżenie.Silny wiatr 31.03.2015 r.

dodano: 2015-03-30 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat-ostrzeżenie meteorologiczne o silnym wietrze.

dodano: 2015-03-29 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 27, Intensywne opady śniegu 11.03.2015 r.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydał komunikat –ostrzeżenie.Intensywne opady śniegu 11.03.2015 r.

dodano: 2015-03-11 czytaj całośćSprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie