Sobota, 28 lutego 2015 Temp. max: 6 °C
Temp. min: 0 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1018.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Roman, Makary, Oswald
Szukaj:

Bezpieczne ferie 2015

Taneczny czwartek i kulturalny piątek w Pałacu Młodzieży

Czwartek i piątek (26 i 27 lutego) to ostatnie dni z atrakcjami w Pałacu Młodzieży podczas zimowych ferii. Tym razem dzieci odwiedzające placówkę mogły w ramach czwartkowych zajęć doskonalić swoje umiejętności taneczne. Kolejnego dnia odbyły się zajęcia tematyczne pn. "Moje spotkanie ze sztuką".

dodano: 2015-02-27 czytaj całość

Wiadomości

Tarcza Herbowa dla Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu

Radni sądeccy podczas VIII Sesji Rady Miasta Nowego Sącza - na wniosek Prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka - jednogłośnie przyjęli uchwałę o przyznaniu Tarczy Herbowej "Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza" dla Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu.

dodano: 2015-02-24 czytaj całość

Ostatnie ślizgi przy Nadbrzeżnej - zapraszamy na lodowisko pod ratuszem

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, lodowisko przy ul. Nadbrzeżnej będzie czynne do dnia 28 lutego.

dodano: 2015-02-27 czytaj całość

Pamięci „Żołnierzy wyklętych”

W najbliższą niedzielę (1 marca) obchodzony będzie Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy wyklętych”. W ramach obchodów w Nowym Sączu w bazylice św. Małgorzaty odprawiona zostanie o godz. 17 msza święta w intencji poległych żołnierzy podziemia antykomunistycznego.

dodano: 2015-02-26 czytaj całość

UKS Żak z kolejnym zwycięstwem

W kolejnym meczu - w ramach Międzywojewódzkiej Ligi Koszykówki Juniorek - UKS Żak udowodnił, że zapewnienie sobie przez drużynę tytułu mistrzyń Małopolski i awans do półfinałów mistrzostw Polski nie był przypadkiem. Tym razem sądeczanki pokonały rywalki z Tarnowa (Pałac Młodzieży Tarnów) z wynikiem 63:40.

dodano: 2015-02-26 czytaj całość

Trzeci koncert z cyklu "Czym chata bogata"

W niedzielę 8 marca o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej MOK w Nowym Sączu - Al. Wolności 23 - odbędzie się trzeci koncert z cyklu prezentacji artystycznych pn. "Czym chata bogata". Wystąpi Sądecka Orkiestra Symfoniczna pod batutą Leszka Mieczkowskiego oraz wokaliści: Aleksandra Maślanka, Natalia Zabrzeska - Nieć i Wacław Wacławiak.

dodano: 2015-02-25 czytaj całość

Siatkarze Dunajca awansowali do III ligi!

Wygrywając w ciągu trzech dni trzy ostatnie spotkania drużyna, reaktywowana w tym sezonie z grupy seniorów, z kompletem punktów i zwycięstw awansowała do III ligi.

dodano: 2015-02-25 czytaj całość

Szkolenia w ramach projektu "Internet na dobry początek"

W dniach od 13 lutego do 22 lutego 2015 r. odbyły się szkolenia z zakresu podstawowej obsługi komputera i internetu dla beneficjentów ostatecznych projektu pn. „Internet na dobry początek – wsparcie osób w trudnej sytuacji materialnej oraz niepełnosprawnych mieszkańców Nowego Sącza”.

dodano: 2015-02-24 czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ostrzeżenia i alarmy

Informacje, prognozy i ostrzeżenia o zanieczyszczeniu powietrza

Aktualny stan jakości powietrza dla miasta Nowego Sącza oraz Województwa Małopolskiego.

dodano: 2015-02-04 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 25

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat - ostrzeżenie meteorologiczne o roztopach.

dodano: 2015-02-24 czytaj całość

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 24 silny wiatr

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało zmianę komunikatu - ostrzeżenia meteorologicznego Nr 24 wydanego dnia 21.02.2015 o silnym wietrze.

dodano: 2015-02-21 czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 24 silny wiatr

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW - PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat - ostrzeżenie meteorologiczne o silnym wietrze.

dodano: 2015-02-21 czytaj całośćSprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie