Poniedziałek, 22 grudnia 2014 Temp. max: 5 °C
Temp. min: 3 °C
Wiatr: km/h
Ciśnienie: 1016.0 hPa
Imieniny obchodzą:
Honorata, Zenon
Szukaj:
 

N a j n o w s z e   w y d a r z e n i a

 
 

Uroczystość zaprzysiężenia Ryszarda Nowaka na prezydenta Nowego Sącza

- Kiedy przychodzi mi po raz trzeci stanąć przed Państwem, aby złożyć uroczyste ślubowanie, chcę wyrazić słowa wdzięczności wszystkim osobom, które przez ostatnie lata wspierały mnie w mojej pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta. Dziękuję tym wszystkim, którzy wspierali mnie pracą, zaangażowaniem, a czasem życzliwością i dobrym słowem

czytaj więcej

Wiadomości

Powitajmy nowy 2015 rok na sądeckim Rynku

W wyśmienitych nastrojach, przy dobrej muzyce i fantastycznych fajerwerkach powitamy nowy 2015 rok.Serdecznie zapraszany w ostatnią noc w roku na sądecki Rynek. Punktualnie o godz. 00.00 żegnać będziemy stary 2014 rok i powitamy nowy 2015 rok. Życzenia mieszkańcom i gościom złoży prezydent Ryszard Nowak, a następnie odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

dodano: 2014-12-16

czytaj całość

Wigilia z sądeckimi dziennikarzami

Na zaproszenie prezydenta Ryszarda Nowaka, przedstawiciele sądeckich mediów wzięli udział w spotkaniu wigilijnym, które odbyło się w sali reprezentacyjnej ratusza. Prezydent przekazał dziennikarzom podziękowania za ich pracę w bieżącym roku, a także życzył spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nowym 2015 roku.

dodano: 2014-12-22

czytaj całość

Mieszkańcy osiedla Zawada przy wspólnym wigilijnym stole

Mieszkańcy osiedla Zawada spotkali się na tradycyjnej wigilii, przygotowanej przez Zarząd Osiedla, któremu przewodniczy Tadeusz Kulpa.

dodano: 2014-12-22

czytaj całość

Sądecka wigilia dla najbardziej potrzebujących mieszkanców miasta

Już po raz trzeci w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Sączu, przy świątecznym stole zasiadło ponad 200 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta. Życzenia zdrowia, pogodnych, dobrych świąt, życzliwości, pomocy ze strony wszystkich ludzi o wielkim, otwartym sercu przekazał prezydent Ryszard Nowak.

dodano: 2014-12-20

czytaj całość

Wigilijne spotkanie z przedstawicielami sądeckiego oddziału Klubu Gazeta Polska

Prezydent Ryszard Nowak uczestniczył w wigilii przygotowanej przez członków sądeckiego oddziału Klubu Gazeta Polska. Gości powitała przewodnicząca sądeckiego Klubu Gazeta Polska Antonina Węglarz, która przekazała w imieniu wszystkich członków Klubu oraz Młodzieży Wszechpolskiej świąteczne życzenia.

dodano: 2014-12-20

czytaj całość

Prezydent z podopiecznymi Zespołu Świetlic Środowiskowych

Dzisiaj w sali reprezentacyjnej sądeckiego ratusza można było poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę. Wszystko za sprawą podopiecznych Zespołu Świetlic Środowiskowych, którzy, wraz z dyrektorem Adamem Musiałem i opiekunami, przygotowali dla prezydenta Ryszarda Nowaka świąteczny program. Dzieci nie tylko zaśpiewały najbardziej znane polskie kolędy

dodano: 2014-12-19

czytaj całość

Mundurowi połamali się opłatkiem

W Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe z udziałem wiceprezydenta Jerzego Gwiżdża, starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka, komendanta miejskiego policji Marka Rudnika, a także przedstawicieli wszystkich służb mundurowych. Wydarzenie zostało poprzedzone poświęceniem i przekazaniem nowych nieoznakowanych radiowozów

dodano: 2014-12-19

czytaj całość

Obwieszczenia, zawiadomienia, komunikaty

Ostrzeżenia i alarmy

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 100

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Oddział w Krakowie wydało komunikat – ostrzeżenie meteorologiczne Nr 100 o silnym wietrze. Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 6:00 dnia 22.12.2014 r.do godz. 18:00 dnia 23.12.2014 roku.

dodano: 2014-12-21

czytaj całość

0strzeżenie meteorologiczne nr 99

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat dotyczący ostrzeżenia meteorologicznego nr 99 z dnia 11 grudnia 2014 roku o silnym wietrze.

dodano: 2014-12-11

czytaj całość

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 97

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nowym Sączu informuje, że IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało komunikat – ostrzeżenie meteorologiczne Nr 97. Opady marznące, od godziny 23:00 dnia 7 grudnia do godz. 9:00 dnia 8 grudnia 2014 roku.

dodano: 2014-12-07

czytaj całość


Banner
Banner

Sprawozdania
z działalności prezydenta

wszystkie
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner